rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Sıhhi Tesisat İşleri

Banyo mutfak ve diğer kullanım alanlarında sıkça tercih edilen su ürünleri aletlerinin her türlü kurulum bakım onarım ve montajı Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık profesyonelleri tarafından kısa bir süre içerisinde yerine getirilmektedir. İzmir ilinde bulabileceğiniz en iyi sıhhi tesisat ustaları bizim firmamızda çalışmaktadır ve siz değerli İzmir sakinlerine hizmet etmektedir.

İzmir Sıhhi tesisat kelime anlamı olarak yaşam alanlarında kullanılan temiz suyun insanlara doğru bir şekilde iletilmesi ve kirli suyun ise giderlerden düzenli bir şekilde dışarı aktarılmasıdır. Tüm mekanik tesisat olarak adlandırılan tanımın içinde sıhhi tesisat da yer almaktadır.

Çeşitli binalarda ve yaşanılan mekanlarda temiz suya sağlıklı bir şekilde ulaşmak ve kirli suyun ilgili yollarla dışarı gitmesini sağlamak, su tesisatı sisteminin temel yapı taşıdır. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için birtakım projeler çizilmeli ve işlemlerde kullanılan ürünlerin kaliteli bir şekilde seçilmesi gerekir. Malzemenin uzun ömürlü olması, dayanıklı ve sağlam olması sıhhi tesisat izmir de işinin güzel bir şekilde tamamlanmasına yol açar. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız bu konuda son derece titiz davranmakta ve işlerini en baştan bitene kadar dikkatli bir şekilde yürütmektedirler.

Temiz suya ulaşım sağlamak ve kirli suların doğru kanalizasyon sistemi ile atılması temelde bir halk sağlığı sorunudur. İnsanlar günlük hayatlarında en çok suya temas etmekte ve yine en çok suyu kullanmaktadır. Durum böyle olunca sıhhi tesisat işlemleri önemini bir kat daha arttırmaktadır.

Modernleşme ve daha iyi şartlarda yaşama isteği, insanların yaşam alanları içerisinde sıhhi tesisatçılara ve sıhhi tesisat işlemlerine duydukları ihtiyacı günbegün artırmaktadır. Aynı şekilde insanların bu modernleşme çabası, su tesisatı işlemlerinde kullanılan malzemelerin de kalite ve standartlarını değiştirmiştir. İnsan sağlığı ile doğrudan ilişki halinde bulunan su sistemlerinde kullanılan borular, dikkatli bir şekilde seçilmeli ve kesinlikle su kalitesini etkilememelidir. Boruların iç kısmı kesinlikle herhangi bir aşınma olaylarına mahal vermemelidir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık bünyesinde çalışan sıhhi tesisat ustalarımız yukarıda saydığımız tüm özelliklere dikkat ederek malzeme seçimi yapıyor ve ardından arıza gideriminize yardımcı oluyor.

Eski zamanlarda sıhhi tesisat amacıyla kullanılan pik borular artık eski önemini yitirmiştir. Pik borular sıhhi tesisat yapılırken daha çok zeminin yüzeyine yakın yerlerde kullanılmaktadır. Asbest içeren sıhhi tesisat boruları zamanla pik borular gibi önemini kaybetmiştir ve yerini yeni nesil plastik borulara bırakmıştır. Plastik borular insan sağlığı için herhangi bir kanserojen madde içermemektedir ve uzun yıllar dayanıklı etkisini korumaktadır. Ekip arkadaşlarımız da yaptıkları işler esnasında plastik boruları tercih etmektedir.

Avrupa içme suyu standartlarında kaliteli sular elde edebilmek için sıhhi tesisat sisteminde kullanılan boruların önemi oldukça fazladır. Su içeriğinde yeterli miktarda minerallerin olması ve klorun kaybının yaşanmaması için kaliteli borular tercih edilmelidir. Hedeflenen su kalitesinin, kullanılan borularla ve sıhhi tesisat işlemleristrong> ile bir bütün oluşturması oldukça önemlidir. Bu sayede hem günlük kullandığımız sular hem içme sularımız Avrupa su standartlarına daha yakın olacaktır.

İlk olarak kendi yaşam alanlarımızda yani evlerimizde bu standartları yakalamaya çalışmak için kaliteli boruları ve sistemi oluşturmalıyız. Kaliteli yaşamın yolu da kaliteli bir sudan geçmektedir.

Evlerimizde kullandığımız sıhhi tesisat boruları uzun ömürlü, bakım ve tamirat gereksinimini azaltan ürünlerden oluşmalıdır. Su armatürleri sayesinde sıhhi tesisat işlemleri suyun evimize kadar temiz bir şekilde gelmesini sağlar.

İzmie de Sıhhi tesisat işlemleri usta bir sıhhi tesisatçı ile birlikte yani Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlıkla beraber olduğunda ortaya çok kaliteli işler çıkacaktır. Sıhhi tesisat işlemleri alelade yapılmaması ve üzerinde oldukça titizlikle çalışılması gereken projelerdir. Alanında uzman su tesisatçısı olarak çalışan personellerimiz sizlere yaşam alanınızda kullandığınız temiz suları verecek ve kirli atık sularınızı ise temiz su ile karışmayacak şekilde kanalizasyon giderine gönderecektir.

Sıhhi tesisat sistemlerinde temiz suyu kullanım alanlarına ulaştırmak ve kirli suyu ise yaşam alanlarından uzaklaştırmak, halk sağlığı ve o alanda yaşayan diğer canlılar için oldukça önem arz etmektedir. İnsanlar için evlerinde bu fonksiyonu gerçekleştirmek amacıyla çeşitli armatürler ve batarya cihazları kullanılır. Şehirler için ise su tesisatı veya sıhhi tesisat için aynı durum söz konusu değildir. Şehir şebeke sisteminde daha çok kaliteli ve uzun ömürlü su tesisatı boruları kullanılmalı ve bunların kanserojen bir madde içermediği dikkatlice kontrol edilmelidir.Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

gergi tavan işleri
Gergi Tavan İşleri
İncele
ev tadilatı
Ev tadilatı
İncele
ipek sıva işleri
İpek Sıva İşleri
İncele

ARA