rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Alçi boya işleri

Alçı boya işleri günlük hayatımızda sıklıkla karşılaşmasak da zaman zaman evimizin duvarlarını değiştirmek istediğimizde yapmaya kalkıştığımız işler arasındadır. Alçı işlerinde kullanılan hammadde alçı taşı ürünü oldukça hafif bir çeşittir. Bu hafifliğinden dolayı; evlerimizin, iş yerlerimizin veya kullanım alanlarımızın duvarlarını kaplamakta alçı ürünlerinden faydalanırız. Hammadde alçı taşı ürünü firmamız çalışanları tarafından birtakım işlemlerden geçirildikten sonra, oldukça farklı kullanım alanlarında boy göstermek üzere gruplandırılır. Çeşitli fonksiyonel özelliklerinden ötürü yüksek binalarda ve kullanım alanlarında oldukça fazla kullanılan alçı taşı, yanmaz ve oldukça dayanıklıdır. İnsan sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi olmayan hammadde ürünü, iç mekan alçı işlerinin temel yapı taşıdır. Ölmez Dekorasyon olarak bizlerin de İzmir ilinde en çok kullandığımız malzeme hiç kuşkusuz kaliteli dokusuyla alçı taşıdır.

Alçı taşı ham maddesinin diğer ismi jipstir. Bileşiminde kalsiyum sülfat ve su minerallerinden oluşan alçı taşı, öğütüldükten ve katılaştırıldıktan sonra tüm bina yapılarında ana madde olarak kullanılabilir. Alçı işleri uzaktan bakıldığında sadece 6 alçı taşı ve su karışımından oluşan bir bileşenin duvara sürülmesi olarak görülmektedir. Fakat işin içine girildiğinde durumun o kadar da basit olmadığı anlaşılmaktadır. Alçıda uzman profesyonel çalışma arkadaşlarımız size gerekli her türlü işlemi detaylı bir şekilde anlatacak ve tüm zorlukları riskleri ya da güzellikleri söyleyecektir.

Alçı işleri ve boya işleri tadilatı, hem ev sahiplerini hem de ustalarını zaman zaman zora sokmaktadır. Daha önce çok deforme olan duvarlar, alçı ustalarımızı tekrar tekrar alçı malzemesi hazırlamaya zorlamaktadır. Ustalarımızın kullanması için alınan alçı malzemeleri de kalitesiz olduğu zaman bu sefer durum işin içinden çıkılmaz hale gelmektedir. Böyle sorunları engelleyebilmek için alçı işleri ve çeşitli boya işlerinde işinin ehli ustalarımıza tamamen tüm planı projeyi anlattıktan sonra onlara teslim etmek en doğru yol olacaktır.

Alanında uzman alçı işleri ve boya işleri gibi tadilatlardan anlayan yıllardır tecrübe kazanmış ustalarımız, işlerini çok titizlikle yapmakta ve kullanıcılar da bu performanslarımızdan oldukça memnun kalmaktadır. Ölmez Dekorasyon olarak İzmir ilinde her türlü alçı işlerinizi büyük bir titizlikle yapmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışmaktayız.

Evinizin duvarları eskidiğinde veya artık aynı rengi sürekli görmekten sıkıldığınızda renk değişimi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Duvarların deforme olan kısımları ustalarımız tarafından eğer zemini alçı ile kaplı ise yine alçı ile düzeltilmekte ve üzerine boya malzemesi, bu kaplama alçı yapıldıktan sonra vurulmaktadır. İşinin ehli uzman çalışanlarımız ve profesyonel müşteri temsilcilerimiz size her türlü desteği sağlayacaktır ve evinize lazım olan yapılması gereken tüm alçı işlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ölmez Dekorasyon siz değerli müşterilerimizin her türlü konforunu düşünmektedir.

Alçı işleri her ustanın altından kalkabileceği bir iş değildir. Profesyonel bir boya olmasını istiyorsanız işi tamamıyla uzmanına yani Ölmez Dekorasyon ekibimize yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Evinizin duvarları tamamen alçı ile kaplı ise bu durumda ustamızın işi daha kolay olacaktır ve alçının üzerine sürülen boya, daha sağlam ve daha pürüzsüz bir şekilde görünecektir. Ayrıca sizlerin seçmiş olduğu renk, alçı işleri ve boya işleri gibi tadilatların daha görünebilir ve daha estetik durmasını sağlar.

İşyerlerimizde veya çalıştığımız ofislerimizde, zaman zaman eskime, deformasyon veya can sıkıntısından dolayı değişiklik yapmak isteriz. Duvarlarda yaptığımız değişiklikler boya badana işleri veya alçı işleri çeşitli projeler ve planlar yapıldıktan sonra hayata geçirilebilir. Bu gibi durumlarda işinin ehli alçı ustalarımız, her durumda yanınızda olmakta ve sizi istediğiniz tip tasarıma kavuşturmaktadır. İzmir ilinde bulabileceğiniz en iyi tadilat ustaları Ölmez Dekorasyon olarak bizim şirketimizde çalışmaktadır.

Gerek evlerimiz olsun, gerekse iş yerlerimiz olsun, eğer duvarlarımızın zemininde alçı kaplama varsa bu durumda boya işleri tadilatının daha kolay olabilmesi için, su bazlı silikon boyalar tercih edilmelidir. Alçı üzerine boya uygulayabilmek için, öncelikli olarak daha öncesinde kalmış olan deforme alanlar, alçı ile tekrar üzerinden geçilerek düzeltilmelidir. Böylece üzerine uygulayacağımız su bazlı silikon boya herhangi bir kabarma veya renk tonu farklılığı göstermeyecek ve sizlerin göz estetiğine güzel bir şekilde hitap edecektir.

Eğer baştan dekore etmek istediğiniz alan duvarları tamamen deforme olduysa veya rengini değiştirmek istediğiniz duvarların eski rengi ile istediğiniz renk arasında birkaç ton fark varsa, bu durumda alçıpan ile zemini kapattıktan sonra üzerine boyayı birkaç kat sürebilirsiniz. Bu durumda boya işleriniz daha iyi bir sonuç verecektir. Tüm bu işlerle uğraşmamak için işinin ehli olan ustalarımıza güvenerek Ölmez Dekorasyon ekibine istediğiniz tasarımı anlatabilirsiniz. Geri kalan tüm işi uzman çalışanlarımıza bırakabilirsiniz.

Boya boya renk kartelasıler

Toz alçi katologu

Alçi katologu aç indır

Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat İşleri:

sıhhi tesisat
Sıhhi Tesisat İşleri
İncele
alçipan asma tavan işleri
Alçipan Asma tavan İşleri
İncele
dış cephe mantolama işleri
Dış Cephe Mantolama İşleri
İncele

ARA