rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Saray Tavan İşleri

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak tüm çalışma arkadaşlarımızla faaliyet gösterdiğimiz İzmir ilinde tüm saray tavan işlerinizi itina ile yerine getiriyoruz. İsteğinize uygun modeli tasarımcılarımızla belirledikten sonra işin ehli ustalarımız tavanlarınızda bambaşka bir hava yaratmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz takdirde memnuniyetinizi daha sonra bizlerle paylaşacağınızdan hiç şüphemiz yok. Şimdi sizlere biraz tavan ve saray tavan gelişiminden bahsedelim;

Tavanlar evlerimizde kullandığımız adeta dört duvardan ayrılarak beşinci bir duvar niteliğindedir. Zaman zaman tadilat işlemlerinde gereken önemin verilmediğini düşündüğümüz tavanlar, çok çeşitli malzemelerle görsel şölen halinde sunulabilir. Bunlardan sadece biri olan saray tavan modeli geçmiş yıllardan beri kullanılagelmektedir. Osmanlı saray motiflerini andıran saray tavan modeli istenilen tarz ve tasarımlarda dizayn edilebilir.

Saray Tavan İşleri Yapılırken Hangi Hammaddeler Kullanılır?

Saray tavan işleri yapılırken genellikle ağır olmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü, gereğinden fazla ağırlığı tavan yapısı kaldırmayabilir. Müşterilerimiz genellikle PVC den yapılmış sert bir plastik malzemesini saray tavan tadilatı yapılırken tercih etmektedir. Alçıda tercih edilebilir, fakat sert ve ağır olduğu için genellikle plastik kullanılır. Zaman zaman duvar kağıdı kullanımını da gerektiren saray tavan modeli beraberinde birçok malzemeyi de bünyesinde barındırabilir. Bizler de müşterilerimize Pvc den yapılmış saray tavan modellerini tavsiye ediyoruz.

Saray Tavan Montajı Yapılırken Ne Gibi Aşamalardan Geçilir?

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak çalışma arkadaşlarımız her türlü montaj ve düzenleme işlemini yapmakta ve saray tavanınızı istediğiniz tipte size teslim etmektedir. Tüm aşamalarıyla firma olarak bizzat ilgileniyoruz ve herhangi bir sorun çıkmaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Hazır tavan modeli tavana monte edilirken, avize tipi göz önünde bulundurularak, avizenin etrafına matkap ve dübel yardımıyla ustalarımız tarafından takılır. Tabii modelin tipine göre işlemler bu kadar basit olmayabilir. Kullanılan saray tavan modelinin genişliği, çapı ve motifleri olayın daha komplike olmasına yol açabilir. Herhangi bir yapıştırıcı yardımıyla tavana monte etme gibi bir durum saray tavan modelinde asla yoktur. Daha sağlam olması için ve ileride herhangi bir düşme yapmaması için matkap ve dübel kullanılması daha sağlıklı olacaktır. Kullanılan dübeller, montaj işlemi tamamlandıktan sonra gizlenebilir. Böylece saray tavan tadilatı daha şık duracak ve kullanıcılarına adeta bir görsel şölen sunacaktır.

Saray Tavan Modeli Kullanım Alanları Nelerdir?

Evlerimizde, işyerlerimizde veya yaşam alanlarımıza değişik bir hava katmak istediğimizde saray tavan modeli değişik bir alternatif olabilir. Klasik tarzı seven insanlar için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Sadece evlerde ya da işyerlerinde değil, cami tavanlarında veya çeşitli ibadethanelerde de saray tavan işleri yapılmaktadır. Apartman ya da bina girişlerinde de kullanıma uygun olan saray tavan tipleri görenleri adeta büyülemektedir.

Kullanıcısına zarif bir şıklık sunan saray tavan modeli, tavan döşemesinde sıklıkla kullanılmaya başlanan çeşitler arasında yerini çoktan almıştır. Ayrıca montaj işlemi yapılırken tavandaki her türlü elektrik tesisatına da büyük önem gösterilmelidir. Aksi takdirde büyük bir incelikle saray tavan ustaları olarak adlandırılan profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılan tüm işler çöpe gidecek ve her şeyin en baştan yapılması gerekecektir.

Saray Tavan Ürünlerini Kime Yaptırabiliriz?

Bu soru üzerinde hassasiyetle durulması gereken çok önemli bir sorudur. Zira yanlış ustaların elinde tavanınız berbat bir hale gelebilir. Böyle durumları yaşamamak ve ileride tavanlarda herhangi bir deformasyon gözlemlememek için, işi ehil ustalara bırakmak ve Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık şirketimizi tercih etmek verilecek en doğru karar olacaktır. Bu bakımdan çevremizde ufak bir araştırma yaparak en doğru saray tavan ustası personelimize yani Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kararını vermekte zorlandığımız tavan dekorasyonlarında çeşitli zorluklar yaşayabiliriz. Alıştığımız tavan yapısını değiştirmekte veya arada kaldığımız durumlarda ya da değişiklik yapmak istemediğimiz de saray tavan modeli bize biraz uzak gelebilir. Fakat eski Osmanlı motiflerini bandırması nedeni ile kadınların son zamanlarda gözdesi olmuştur. Ayrıca ortama zengin bir duruş kazandıran saray tavan modeli, kullanıcılarının gözlerine olumlu bir şekilde hitap etmektedir.

Saray Tavan Modeli Yaptırmak Ne Kadar Bir Maliyet Gerektirir?

Bu sorunun net bir cevabı olmamakla birlikte dekorasyonu yapılması gereken tavanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kullanılan saray tavan modeli motiflerinin büyüklüğü, çeşitleri ve renk tonları da ortaya çıkacak maliyeti büyük oranda değiştirecektir. Onun için saray tavanı ustaları ile çalışmak ve onların söyledikleri malzemeleri en doğru şekilde almak, saray tavan tadilatı işlerinde yapılabilecek en doğru davranış olacaktır. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere ortalama bir fiyat sunuyoruz ve mali olarak size en uygun modeli ustalarımız aracılığıyla evlerinize montajını sağlıyoruz.

Saray tavan modelleri:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

laminant parke döşeme işleri
Laminat Parke Döşeme
İncele
cam balkon işleri
Cam Balkon İşleri
İncele
ofis tadilat dekorasyon işleri
Ofis Tadilatı
İncele

ARA