rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Duvar Kağıdı İşleri


İnsanoğlu psikolojisi gereği, yaşadığı ortamda zaman zaman değişiklik yapılmasını ister. Değişiklik söz konusu olduğunda, evimizde ilk aklımıza gelen duvarınızın renkleri veya duvar kağıtlarıdır. Durum böyle olunca da binlerce çeşit arasında kararsız kalırız ve yine içimizin sinmediği bir modeli tercih ederiz. Bu gibi talihsiz durumların önüne geçebilmek için duvar kağıdı işleri uygulamalarını profesyonel bir ekip olan Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ustalarına danışmakta ve bu işlemleri onlarla beraber yürütmekte büyük fayda vardır. Firmamız İzmir ilinde yıllardır faaliyet göstermekteyiz ve siz değerli müşterilerimizin her türlü işlemlerinde yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Duvar kağıtlarını tercih ederken genellikle mobilyalarımıza uygun olmasını isteriz. Yaşam alanımızda mobilyalarımızı ve duvar kağıtlarımızın bir bütün oluşturmasını ve renk ahengi meydana getirmesini dileriz. Firmamız çalışanları sizlere bu konuda oldukça profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır.

Evinizde çok sevdiğiniz bir kanepeniz var ve duvarlarınız onunla uyum sağlamıyor. Bu durumda yapmanız gereken İzmir duvar kağıdı tadilatı işlemlerine bir an önce başlamanızdır. Çok renkli ve çeşitli duvar kağıdı modellerinden mobilyalarınıza ve sizin stilinize uygun olanını seçip tüm evinizi dilediğiniz gibi kaplattırabilirsiniz. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firmamızda istediğiniz ve beğenebileceğiniz her türlü duvar kağıdı modeli mevcut olup içlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Daha sonrasında ustalarımız evinizde yapmak istediğiniz değişikliklerde sizlere anında yardımcı olacaktır. İzmir ilinde bulabileceğiniz en kaliteli ekip çalışanları Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak bizim firmamızda faaliyet göstermektedir.

Duvar kağıdı işleri tamamen sizin zevkinize ve kafanızda tasarladığınız planlarınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sizin zevkinize ve mobilyalarınıza göre mutlaka duvar kağıdı çeşitlerinden bulacaksınızdır.

Duvar Kağıdı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikli olarak eğer çocuk sahibi iseniz, çocuk odasında kullanmanız gereken duvar kağıtlarının silinebilir özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü küçük çocuklar duvarları bir şekilde kirletirler. Ebeveynler olarak, sizler de devamlı duvar kağıdını ya da rengini değiştirmek yerine, silinebilir duvar kağıdı tercih ettiğiniz takdirde, ufak silme işleminin ardından duvarınız eski fonksiyonuna geri dönecektir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firmamızda çalışan müşteri temsilcilerimiz size her türlü duvar kadığı modelini ve özelliklerini tek tek anlatacaktır.

2. olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise, duvar kağıdı seçerken, kafanızda tasarladığınız modelle, baktığınız çeşitler arasındaki uyumdur. Eğer satıcı kişi sizin mobilyalarınız ile tamamen zıt bir duvar kağıdı modelleri çıkarıyorsa bu durumda tabi ki duvar kağıtlarını satın almak istemeyeceksiniz. İstediğiniz modelleri ve tarzları anlatırsanız sizlere hem personellerimiz hem de duvar kağıdı ustaları olarak çalışan profesyonel arkadaşlarımız ellerinden geldikleri kadar yardımcı olacaklardır.

Duvar kağıdı seçerken aldığınız malzemenin kalitesinin yanı sıra, duvarınızın pürüzlü olup olmaması da oldukça önemlidir. Duvarların pürüzlü olması, duvar kağıdı tadilatı işlemlerini de oldukça zora sokacaktır. Kullandığınız duvar kağıtları odanıza yakışmayacak ve pürüzlü yüzeyde çok kötü duracaktır. Bu durumda duvar kağıdı döşemesini yapmadan önce mutlaka duvarların uzun düz bir şekilde olmasını sağlayınız. Bunu yapmak için bir boya ustamızdan yardım alabilirsiniz.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firması olarak müşterilere söylediğimiz ve dikkat etmeleri gereken bir diğer konu ise, duvar kağıtlarını herhangi bir sulama işlemi ile karşı karşıya bırakmayınız. Su, duvar kağıdında nem bırakacak ve zamanla duvardan ayrışmasına neden olacaktır. Eğer duvar kağıtları silinmeye ihtiyaç duyuyorsa, bu durumda nemli bir bezle sildikten sonra ardından kurulama işlemini hızlıca tamamlayınız. Bu işlemleri bilinçli ve düzenli bir şekilde yapmanız duvar kağıdınızı uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olacaktır.

İzmir Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar kağıtları fiyatlandırması, duvar kağıdı işleri uygulamalarının boyutuna göre değişmekte ayrıca odanızın metrekaresine göre de oldukça farklılık göstermektedir. Net bir fiyat vermek çok gereksiz olmakla birlikte, yukarıda dediğimiz gibi işin boyutuna göre ekonomik kısmı da değişkenlik gösterir. Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak İzmir ilinde oldukça ekonomik ve profesyonel çalışmalar yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi tüm modellerimizi görmeniz adına firmamıza davet etmek isteriz.

Duvar Kağıdı Tadilatının Önemli Aşamaları

Eskiyen duvar kağıtlarını yenilemek istediğinizde, öncelikli olarak, eğer duvardan çıkartabiliyorsanız,eski kullandığınız duvar kağıtlarını tamamı ile sökün. Eğer duvardan sökülemiyorsa, bu durumda dikkatli bir şekilde yeni seçtiğiniz duvar kağıdınızı, İzmir duvar kağıdı tadilatı işleri yapılırken ustamıza rica ederek nazik bir şekilde üstüne yapıştırmasını sağlayınız. Böylece hem duvarınız deforme olmayacak hem de yeni kullanacağınız duvar kağıdı daha şık duracaktır.

Yapacağınız tüm duvar kağıdı işleri İzmir de, iç mekan alanında uzman duvar kağıdı ustası çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık imzasıyla koordineli olduğu takdirde ortaya muhteşem sonuçlar çıkacaktır.

Kataloglar


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

ipek sıva işleri
İpek Sıva İşleri
İncele
saray tavan
Saray Tavan İşleri
İncele
İzmir villa tadilatı
Villa Tadilatı
İncele

ARA