rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Villa Tadilatı


Villa Tadilatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Villa tadilatı; villa sahiplerinin mutlaka bilgi edinmesi gereken konular arasında gelir.

Yeni bir villa almak, bazen kökten çözüm olmayabilir. Bina yapısı olarak aradığınız özelliklere sahip olsa dahi iç dizaynı ya da tesisat donanımı noktasında istediğiniz özellikte olmayabilir. Bu sebeple, yeni aldığınız ya da sahibi olduğunuz villada tadilat çalışması yaptırmanız gerekecektir. Bu çalışmaları yaptırırken, villanızda hayal ettiğiniz bütün eksiklikler giderilmelidir.

İzmir Villa Tadilatı Konusunda Yapılacak Çalışmalar

Villa tasarımları için çalışmaların kapsamını ev sahibinin talepleri belirler. Ev sahibi tadilat çalışmasını yeni alanlar oluşturmak amacı ile de yaptırabilir, evi bir çeşit yenileme amacı ile de tadilata başlanabilir. İzmir villa tadilatı işlemlerini dekorasyondan bağımsız tutmak hatalı işlem ortaya çıkmasına sebep olabilir. Çünkü, villalar ayrı ayrı alanlardan oluşan geniş tadilat birimleridir. Bu kapsamda villa tadilatı için yapılabilecek çalışmaları da şu şekilde sıralanabilir:

Villa tadilatı İzmir konusunda iç ve dış konsept uyumu önemlidir. Villanın bulunduğu çevre ile uyumu, kendi bahçesi, dış dekorasyonu ve iç dekorasyonu tasarım konusunda uyumlu olmalıdır. Yapılacak tadilat işinin rotasını da belirleyecek olan bu dekorasyon seçimidir.

Villa içerisinde kullanım dışı alanlar kullanıma açılmalıdır. Villa içerisinde kullanılmayan odalar birleştirilerek daha kullanışlı geniş alanlar ortaya çıkarılabilir.

Yine, villanızda çok büyük alanlar ihtiyacınıza cevap verecek şekilde bölünerek; dinlenme, çalışma,spor ve oyun odaları konseptleri ile dekore edilmek üzere tadilata alınabilir.

Villa tadilatı işleri kapsamında, evin tamamında full tesisat yenilemesi yapılması şarttır. Su, elektrik ve ısıtma tesisatları baştan aşağıya yenilenir.

Villanın tamamında seçilen renkler, duvar kağıtları, kapılar, dekorasyon malzemeleri, avizeler, mobilyalar, perdeler ve zeminlerin tamamı uyum içerisinde olmalıdır.

Villa tadilatı içerisinde en önemli hususlardan birisi de zemin kaplamalarıdır. Zemin için seçilen desen ve renk, villanın tamamında seçilen renklere uygun olacak şekilde uygulanmalıdır.

Villa mutfak alanında yapılacak tadilat çalışmalarının en önemli kısmını da mutlaka mutfak dolabı ve tezgahın yer aldığı bölüm oluşturur. Mutfak baştan sona yenilenerek modern bir görünüme kavuşturulur. Tadilat için özellikle mutfağın genişliğine göre sunum tezgahı da rahat bir kullanım için uygun alana konumlandırılır.

Villanızda tadilat ve dekorasyonu için önemli bir diğer alan elbette ki banyodur. Banyo tadilatı, iç tesisatların yenilenmesinden, duşakabine kadar banyoda değişiklik yapılmasına sebep olur. Banyoda özellikle fayans yüzeylerin tadilat ile yenilenmesi ve daha güzel bir görünüme kavuşturulması, villanız için olmazsa olmaz çalışmalardan biridir. Banyo tadilatı sırasında kullanılan malzeme ve seçilen ürünlerin tamamı yine evin diğer kısmı ile uyumlu olduğu takdirde bütünlük kazanacaktır.

Villa tadilatı ve dekorasyonu için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa, Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile tanışmadan kesinlikle karar vermeyin :)Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

gergi tavan işleri
Gergi Tavan İşleri
İncele
seramik granit işleri izmir
Seramik Granit İşleri
İncele
cam balkon işleri
Cam Balkon İşleri
İncele

ARA