rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Dış Cephe Mantolama

İzmir de binalarınıza dış cephe mantolama yaptırmak enerji giderlerinizi önemli ölçüde azaltır.

2011 yılından önce yapılmış tüm binalar için 2017 yılına kadar Enerji Kimlik Belgesi zorunluluğu getirilmiştir. Enerji kimlik belgesi yeni yapılarda yapı kullanım izin belgesi almak için yönetmenlikle zorunlu tutulmuştur. Bu şartlar bölgelere göre esnetilmiştir.

Dış cephe Mantolama yapılmasıyla, binanın dışarıya olan ısı kaybı yüksek ölçüde engellenmiş olur.

Dış cephe Mantolama duvarlarda iç yüzeylerde terleme sonucu küflenmeler, siyah lekelenmeler,sıva ve boya kabarmaları gibi durumları ortadan kaldırarak, odalar arasındaki soğuk ve sıcak farkları engellenmiş olur.

Dış cephe Mantolama işleri ayrıca yakıt tüketimini azaltarak dolasıyla atık gazlar azaltılarak çevrenin korunmasında katkı sağlarken enerji tasarrufundan sağlayarak yıllar içerisinde kendi maliyetini amorti eder.

Dış cephe mantolama işleri:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

ipek sıva işleri
İpek Sıva İşleri
İncele
ev tadilatı
Ev tadilatı
İncele
cam balkon işleri
Cam Balkon İşleri
İncele

ARA