rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Mutfak Tadilatı

Ölmez Ddekorasyon şirketi olarak İzmir ilinde bir çok sektörde faaliyet göstermekteyiz. Tüm çalışanlarımızla ve var gücümüzle tüm işlerimizi titizlikle yürütmekteyiz. Ustalarımızdan tutun da çaycımıza kadar herkes işini son derece severek ve önemseyerek yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin de mutfaklarında istediğiniz dokunuşları yapıyor ve sizlere daha konforlu bir yaşam alanı sunmaya gayret gösteriyoruz.

Mutfaklar, evimizin içerisinde hayatımızın çoğu kısmının geçtiği mekanlardır. Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekanların zevkimize ve kafamızdaki tasarımlara göre döşenmiş olması elbette ki ruh sağlığımız ve beden sağlığımız için her zaman daha iyi olacaktır. Eskiyen mutfak dolabımızı veya rengi solmuş duvarlarımızı zamanla değiştirmemizde herhangi bir sakınca yoktur. İzmir de mutfak tadilatı işleri'nde, müşterilerin en çok tercih ettikleri tadilat zemin döşemeleridir. Zamanla eskimeye müsait olan zemin döşemeleri değiştirilmesi düşünülen yerlerden biridir.

Hayal ettiğimiz mutfaklar, daha çok kullanışlı olan ve bizim konforumuza daha çok önem veren kullanım alanları olarak karşımıza çıkmaktadır. Niçin böyle bir mutfak modeline sahip olmayasınız ki? Bu elbette ki mümkündür. Doğru mutfak tadilatı ustası ile birleştirilmiş kaliteli malzemeler sizlere hayalinizdeki mutfakta yaşama imkanı sunacaktır. İşte bizler de tam bu noktada devreye giriyor ve Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firmamızda çalışan ustalarımızla her türlü mutfak tadilatı işlerinizi yerine getiriyoruz.

Mutfak Tadilatı Ne İçin Yapılır?

İnsanlar birçok sebepten ötürü mutfak gibi kullanışlı yaşam alanlarını değiştirmek isterler. Bunların başında yukarıda söz ettiğimiz gibi zemin döşemeleri değişimi gelmektedir. Aslına bakarsak, sıhhi tesisat veya elektrik tesisatı da en az zemin döşemesi kadar önem arz etmektedir. Lavabosundan su akıtan bir mutfak, hiç kimse tarafından istenmeyen bir durumdur. Eğer sıhhi tesisatınızda bir probleminiz varsa bizim şirketimizde çalışan tesisat ustalarımız öncelikle su probleminizi çözüme kavuşturmaktadır.

Sıhhi tesisat işlemleri, genellikle işinin ehli bir sıhhi tesisat tadilat ustası tarafından yapılırsa, mutfağınıza, uzun yıllar bir konfor alanı sizlere sunacaktır. Aynı şekilde elektrik tesisatınızda uzun yıllar kullanım sağlayabilmek için veya herhangi bir afetle karşılaşmamanız için kaliteli elektrik tesisatı ustamız tüm işlerinizi kısa sürede halletmenizde yardımcı olacaktır.

Mutfak tadilat işlerinin yapılmasındaki bir diğer amaç ise kullanıcıların genellikle sıkılma gibi problemleri yaşamasıdır. İnsanlar, “Mutfağımdan artık sıkıldım.” düşüncesiyle mutfak tadilatı işlerine yönelebilmektedir. Bu durumu yaşadığınız anda derhal bizim tadilat dekorasyon firmamız ile iletişime geçmeniz hayallerinize kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bir diğer mutfak tadilatı yaptırma sebebi ise kullanıcıların psikolojik olarak kendilerini eski mutfaklarında rahat hissetmemeleridir. İnsanın ruh sağlığı, yaşadığı alana göre şekillenmekte olup, mutfaklarımızda uzun zaman geçirdiğimiz için mutfaklarımızın dizaynı da ruh sağlığımız üzerinde olumlu ya da olumsuz birçok etki bırakmaktadır. Bu bırakılan etkilerin daha çok olumlu anlamda pozitif olması için bize herhangi bir zararının olduğunu düşünüyorsak, mutfaklarımızın dizaynını ufak tadilatlar ile kolayca değiştirebiliriz. Şirket çalışanlarımız ve profesyonel ustalarımız size tüm psikolojinizi olumlu etkileyecek mutfak dizaynını yapmanız konusunda yardımcı olacaktır.

İzmirinin Mutfak Tadilatı Kimler Tarafından Yapılır?

Her konuda işinin ehli ustalar gerektiği gibi mutfak tadilatı işlerinde de işinin ehli bir mutfak tadilatı ustası mutlaka bulunması gerekir. Alanında uzman, profesyonel ve defalarca mutfak tadilatı yapmış mutfak tadilatı ustası, işini oldukça titiz yapacak ve sizlere kullanmak için eşsiz güzellikte bir mutfak bırakacaktır. Mutfak tadilatı aşamalarında işinin ehli mutfak tadilatı ustası ile kaliteli bir proje ekibi sizlere her konuda danışmanlık sağlayabilir. İşte tam olarak bu esnada bize güvenebilir ve tüm işlerinizi bize yaptırabilirsiniz. Mutfak tadilatı konusunda uzman çalışanlarımızın yapacakları tadilat işlerine sonsuz güveniyoruz ve Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak yaptığımız her işe garanti sunuyoruz.

Kaliteli Bir Mutfak Tadilatını Nasıl Yaptırabilirim?

Her tadilatta birkaç aşamadan bahsettiğimiz gibi, izmir mutfak tadilatı işlemleri de birçok aşamadan oluşmaktadır. Sizlere bunlardan kısaca bahsetmek isteriz;

  1. Öncelikle tadilatı yapılacak mutfağın genişliği büyüklüğü tespit edilmelidir.
  2. Ardından mutfak tadilatı kabaca planlanmalı ve nerede tadilat gerekiyorsa tek tek not edilmelidir.
  3. Kırılacak dökülecek herhangi bir iş varsa tüm planlama işleri bittikten sonra derhal başlanmalıdır. Bu işlemi yaparken mutfağın tadilatı yapılmayan diğer alanlarına zarar vermemek için oldukça dikkatli olunmalıdır.
  4. Elektrik tesisatı ve su tesisatı döşenecek ise bunlar ilk aşamada yapılmalıdır.
  5. Elektrik ve su tesisatı yenilenmesinin ardından zemin döşemesi ve ısı yalıtımı gibi diğer elzem durumlara geçilmelidir. Zemin döşemelerini mümkünse en son yapmalısınız. Çünkü diğer tesisat ve tadilat işlemleri esnasında zemin döşemeleri zarar görmektedir. Bu zararı minimuma indirgeyebilmek için, zemin döşemelerini en son aşamaya bırakmanız gerekmektedir.
  6. Mutfak dolaplarınızda değişiklik ve mutfak duvarlarının renklerini farklı tonlarda boyamak istiyorsanız, bir sonraki yapacağınız işler, mutfak dolapları ve duvar boyası işleridir.
  7. En son aşama ise geri kalan küçük ayrıntı detaylara bakarak tüm mutfak tadilat projesini sonlandırmaktır.

Yukarda da saydığımız gibi mutfak tadilatı işlemleri çok kompleks yapıların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Fakat her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başarabilmiş olan profesyonel çalışanlarımız sizlerin de her türlü İzmir mutfak tadilatı işlerinizi çok kolaylıkla yapacaktır. Yaptırmak istediğiniz dizaynı bize bildirin ve Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak yapacağımız işlerin mükemmelliğini seyredin.

Mutfak tadilatı projeleri:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

mutfak tadilatı
Mutfak Tadilatı
İncele
alçi boya işleri
Alçi boya işleri
İncele
alçipan asma tavan işleri
Alçipan Asma Tavan İşleri
İncele

ARA