rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Banyo Tadilatı

Banyolar, kullanım amaçları doğrultusunda genellikle ıslak ya da nemli kalmaktadır. İzmirinin banyo tadilatı bu durum göz önünde bulundurularak uzman ustalarımız tarafından yapılmalıdır. Suya dayanıklı malzemelerin kullanılması ve küflenme, paslanma yapmaması için uygun kalitede ürünlerin seçilmesi banyo tadilatı için olmazsa olmazlardandır. İzmir de bizim firmamızda çalışan tüm ustalarımız size malzeme seçimi ve diğer detaylarda yardımcı olacaktır.

Her kullanıcının kendi kültürel özelliklerine göre banyo döşeme stili bulunmaktadır. Dolayısıyla banyo tadilatı aşamasında da bu kültürel özelliklerden faydalanıyoruz ve müşterinimizin isteği doğrultusunda hareket ediyoruz. Banyo tadilatı esnasında kültürel özelliklerin yanı sıra, tadilatın tutacağı ekonomik boyutlar da oldukça önem taşımaktadır. Çünkü her aile aynı miktarda bütçeler ayırmayabilir. Zaten bu gibi durumlar düşünülerek İzmir'inin piyasada her türlü bütçeye uygun banyo tadilatı yapılmaktadır. Ölmez Ddekorasyon olarak bizler düşük bütçe ve yüksek kalite prensibi ile çalışmaktayız.

Banyoda Ne İçin Tadilat Yaparız?

Sürekli ıslak ve nemli kalan alanlarda, zamanla; zemin malzemeleri, tavan malzemeleri ve varsa seramik fayans gibi parçalar deforme olacaktır. Bu eskiyen parçaları yenisiyle değiştirmek için genelde banyoda tadilat işlemlerine başvururuz. Aşırı nem olmasından kaynaklanan küf kokusu aslında insanların banyo tadilatı yaptırmasının en temel nedenidir. Çünkü banyolarda oluşan küf kokusu zamanla tüm eve yayılabilmektedir. İnsan sağlığının tehlikeye girmemesi açısından banyo tadilatı zorunlu bir ihtiyaç haline gelir. Bu arada devreye bizim ustalarımız girmektedir. Siz değerli müşterilerimizin her türlü isteğinizde yanınızda olmaktayız.

Evinizde her türlü tadilatı yaptırırken elbette ki banyo tadilatı yaptırma aşamasında da çeşitli proje ekipleri ile birlikte çalışmamızda fayda vardır. Tecrübelerini konuşturan projeler ve bunları yöneten mühendis ya da mimarlarımız daha önceki deneyimlerine dayanarak sizlere bambaşka dünyaların kapısını aralayabilirler. Bu konuda bizimle birlikte çalışan tüm mimarlarımıza ve diğer çalışanlarımıza sonsuz güven duyabilirsiniz. Çünkü sizin işlerinizi kendi işlerinden farklı bir şekilde yapmamaktadırlar.

Tadilat işlemlerinin en temel nedeni küf kokusudur dedik.

Peki başka ne gibi sebepler insanları banyo tadilatı yaptırmaya iter?

Bu sorunuza kısaca şöyle cevap verelim;

  1. Görsel zevklerine karşılık verebilmek için birçok insan banyo tadilatı yaptırır. Hoşlarına gitmeyen bir renk veya bir doku onlar için anında değiştirilmelidir. Genel anlamda insanlar kendi psikolojileri için banyo değişimine gidebilirler. Çok haklı bir sebep olmakla birlikte banyo tadilatı ustalarına da duyulan ihtiyacı arttırmaktadır. Firmamızda çalışan ustalarımız bu konuda oldukça deneyimlidir.
  2. Bir başka sebep ise; örneğin, evde bakıma muhtaç ebeveynleriniz var ya da yaşlı insanlar oturuyor. Alaturka tuvalete gidemiyor ve belli sebeplerden dolayı klozet kullanması gerekiyor. Fakat sizin evinizde klozet yok. Bu durumda yapmanız gereken şey çok basittir. Banyo tadilatı işleri yaptırmak ve banyonuza bir klozet taktırmaktır. Bu da yine fiziksel ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çok haklı bir sebeptir. Ustalarımız sizlerin ihtiyacına çok yönlü ve fonksiyonel bir şekilde cevap verecektir.
  3. Banyo havalandırması iyi değilse ve her banyo yaptıktan sonra tavan aşırı şekilde nemleniyorsa, bu da bir diğer banyo tadilatı sebebidir. Ekip arkadaşlarımızın sizlere gereken desteği sağlayacaktır.
  4. Banyonun elektrik sistemi, havalandırma şekli ve her türlü ısınması da zaman zaman çeşitli arızalar verebilir. Bunlardan ötürü kullanıcılarda banyo tadilatı işlerine girişebilir.

Yukarıda saydığımız İzmir banyo tadilatı sebeplerin her biri kendi çapında oldukça haklı sebeplerdir. İnsanların istekleri ve amaçları farklı farklı olduğu için, banyo tadilatı yönelimleri de birbirinden değişik olabilmektedir. Önemli olan insanların mutluluğudur. Ve insanların banyolarında huzurla yıkanmalarıdır. Bizler sizin memnuniyetiniz ve huzurunuz için elimizden geleni yapmaktayız.

Banyo Tadilatı Yapılırken İzlenen Yollar

Öncelikli olarak banyonuzda ne gibi problemlerle karşılaşıyorsunuz? Bunun temelde tespitini yapmanız gerekmektedir. Bir nevi proje çizimi olarak da adlandırılan problem tespiti, işe başlamadan önce mutlaka uzman ekiplerimiz tarafından yapılmalıdır. Böylece yolun yarısını tamamlamış olursunuz. Çünkü belli bir amaç doğrultusunda yapılan banyo tadilatları genellikle daha güzel sonuçlar doğurmaktadır. Sizlere bu konuda alanında uzman ekip arkadaşlarımız yardımcı olacak ve sizin tasarımlarınızı hayata geçirmek için gece gündüz çalışacaklardır. En iyi tadilat firması olarak her çalışanımız aynı titizlikle çalışır.

İkinci olarak, kafanızda belirlediğiniz tasarımlar doğrultusunda kırma, dökme işlemlerine uzman ustalarımız tarafından başlanmalıdır. Bu iş içerisinde oldukça fazla detay barındırır. Banyonuzun su tesisatı veya elektrik tesisatı ya da her ikisi birden değişime ihtiyaç duyabilir. Böyle komplike olaylarda herhangi bir karışıklığa mahal vermeden banyo tadilatı ustaları ekiplerimize işlerinizi teslim edebilirsiniz. İzmir ilinde Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak ustalarımız her türlü işlemi sizin planlarınıza ve isteğinize göre yapmaktadır.

Eğer zemine seramik döşenecek ise bunların daha önceden renginin ve deseninin belirlenmesi gerekir. Banyo tadilatı ustaları da bu sayede işlerini daha pratik yapabilmektedirler.

Banyo tadilatının en son aşaması ise banyoda olması gereken banyo dolaplarının getirilip montajlanması işlemidir. Ustalarımız size her aşamada yardımcı olacak ve Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık adına yakışır hizmeti sunacaklardır.

Banyo tadilatı projeleri:Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Hizmetlerimiz:

ofis tadilat dekorasyon işleri
Ofis Tadilatı
İncele
İzmir villa tadilatı
Villa Tadilatı
İncele
ev tadilatı
Ev tadilatı
İncele

ARA