rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Hakkımızda:

Kaliteli İşçilik İle Sektörde Güvenilir Hizmet

İç Mimarlık alanında faaliyet gösteren firmamız 2000 yılından bugüne sektörün ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekte ve müşterilerin beklentileri adına çalışmalarınız sürdürmektedir. İzmir’de tasarım, tadilat, dekorasyon ve mobilya gibi ustalık gerektiren alanlara yönelik proje oluşturan ve her adımda kaliteli yaşam alanları inşa eden firmamız, tüm detaylarda gerekli bilgi birikimine sahiptir. Başta çıraklık, ustalık ve kalfalık anlayışıyla yetişen teknik donanımı yüksek çalışma arkadaşlarıyla müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti verme anlayışı olmak üzere vizyon ve misyon ilkeleri ışığında tüm müşterilere güven aşılamaktadır.

Yaşam Alanlarına Efektif Çözümler

Dekorasyon ve tadilata yönelik ihtiyaçlarda evler, iş yerleri, kooperatif alanlar, villalar gibi pek çok alana uygulayan iç mimarlık firması hayal ettiğiniz konsepti birebir olarak uygulama ve istediğiniz tasarım için gerekli fizibilite çalışmalarıyla gerçekleştirme amacı güder. Anahtar teslimat tadilat dekorasyon anlayışı gereğince müşterilerin iş yükünü hafifletmekte, portföyündeki tüm müşterilerin isteklerine doğrudan yanıt vermektedir. Karşılıklı güven ilkesinin gereği olan kaliteli hizmeti iç mimarlık gibi özel bir alanda gerçekleştirmek için daima çalışan bir ekip ile titiz işçiliği yaşam alanlarıyla buluşturmaktadır. Her yaşam alanı için efektif çözümlerle hayal gücünün sınırsızlığı ile buluştuğu noktada çalışmalar geliştiren firmamızın profesyonel bir ekip havuzundan geçen fikirleri müşterilerin beklentileriyle paralel bir çizgide ilerlemektedir.

Her İhtiyaca Yönelik Dekorasyon Anlayışı

Komple ev tadilatı alanında kompakt yapılardan minimal dizaynlara, banyo tadilat'larından mutfak tadilat'larına kadar her ihtiyaç için proje ve uygulamalar sunan firmamız, villa tadilatı gibi büyük projelerde de ihtiyaçları karşılamaktadır. Müşterinin belirlediği tutara yönelik birinci sınıf işçiliği her alanda görme olanağı sunan firmamızın önceliği her bütçeye uygun şık ve modern dizaynlar oluşturabilmektedir. Sektörde faaliyet gösteren ustaların yetkinliği sayesinde oluşturulacak tasarım her zaman günümüzün trendlerini takip etmekte ve tercih edilecek alanlara huzur aşılamaktadır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Firmaların Beklentilerine Uygun Hizmet

Alanında faaliyet gösteren müşteriler kimi zaman iç ve dış mekan sahipleri olabildiği gibi, kurumsal firmalar ve bireysel müşteriler olarak da değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle tadilat firmaları arasında rekabet ve temiz işçiliği bir vizyon kabul etme ve daima öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamızın global pazarda ses getirecek çalışmalara imza atması vazgeçilmez bir ilkedir. Müşteri veya yapılacak iş ayırt edilmeksizin her alanda farklı projeler sunma ve değer yaratmak firmamızın önemli üzerinde durduğu kriterlerden bir tanesidir. Piyasada saygın bir değer oluşturmak adına tadilat, dekorasyon ve iç mimarlık çalışmaları titizlikle yürütülmekte, sektördeki yeni gelişmeler durmaksızın takip edilmektedir.

Detaylı Sektör Analizi ve Fizibilite

İşyerlerinin tadilat aşamasında gerekli hizmetin sunulması için cafe, pastane, otel, restaurant, otel gibi yapıların tamamında proje geliştiren iç dekorasyon firması farklı yapı alanlarına yönelik hizmetler de sunmaktadır. Müşterinin faaliyet gösterdiği sektör ve bina yapısı her ne olursa olsun yapılabilecek en iyi dizaynlar ve yaratıcı fikirler kapsamlı bir ekip çalışması elinden geçmektedir. Bu çalışma anlayışı gereğince yalnızca firmamızın yapabilecekleri değil, müşterinin ne istediğini bilerek estetik dizaynlar yaratmak da öncelikli hedefimizdir. Sektöründe kazanç elde etmek isteyen firmaların müşteriyle buluşma ve marka bilinirliği sağlama noktasında estetiğin ve kullanılabilirliğin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız her sektör için yeni projeler geliştirmektedir.

Doğru dekorasyon tadilat firması seçimi iyi bir imaj yaratmak için öncelikli kriterdir. Uzun vadeli kullanım, müşterinin göz zevkine hitap eden mobilyaların tercihi, fiziki koşullar ve yapısal analiz gibi etmenlerin düşünülerek iç dekorasyon firması tarafından belirlenmesi büyük bir önem taşır. Bu nedenle doğru tadilat dekorasyon firması iyi bir hizmet sunmak ve başarılı bir imaj oluşturmak için her zaman öncelik taşır. Firmamız yaşam alanlarında ve iş hayatında yer alan tüm yapılara özel çözümler üretir. Dekorasyon Tadilat yapılacak alanın genişliği, kullanılacak mobilyanın müşterinin yaratmak istediği duruşa uygunluğu, tercih edilen kumaşın kalitesi gibi sayısız detay göz önüne alınarak geliştirilen fikirler ile en iyi dizaynlar bir araya getirilir.

Vizyonumuz; Kaliteli Hizmet, Bütüncül Çalışma

Sektörde kaliteyi bir prensip kabul eden tadilat firması olarak önceliğimiz daima müşterinin beklentisine uygun projeler geliştirmektedir. Vizyonumuz, firmamızın tüm faaliyetlerinde anahtar teslim çalışmalar sunarak rakipleri arsında fark yaratmak ve yenilikleri yakından takip etmektir. İç mimarlık, tadilat ve dekorasyonun bütüncül bir sistematik ile müşterilere sunulması adına her projeyi kendi işi gibi benimsemeyerek aynı duygu yoğunluğu ve heyecanla çalışan firmamız değer yaratmak adına daima kendini geliştirmektedir. Yalnızca sektörün nabzını değil, bu alanda dünya çapında faaliyet sunan tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarıyla buluşturan ekibimizin gelişimi ve büyümesi öncelikli hedeflerimizin başında gelmektedir.

Misyonumuz; Saygın Projelerle Sektörde Fark Yaratma

Misyonumuz iç mimarlık, dekorasyon ve tadilat alanında dünden bugüne faaliyet sunan en iyi firmalardan biri olarak dürüstlük ve güven ile müşterilerine hizmet verebilmektedir. Kaliteli hizmet ve müşterilerin ihtiyaçlarını doğru zamanda karşılamak önceliğimizdir. Tüm projelerimizde kalifiyeli ekibimizin sunduğu tasarımlar ve dekorasyon ürünleri gerekli fizibilite çalışması yapıldıktan sonra müşteriyle buluşmaktadır. İlkelerimiz gereğince ekibimizin daimi gelişimi adına gerekli eğitim faaliyetleri sürdürülmekte piyasada evrensel değerleri yüksek ve çalışanına saygılı bir çalışma anlayışı gütmekteyiz. Esnaflık prensiplerine uygun biçimde yeni ürünler geliştirme ve sektörde fark yaratma misyonu ile her alanda global ve modernize çalışmalar oluşturmak adına ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

diş mekan ölmez dekorasyon iç mimarlik

ölmez dekorasyon iç mimarlik ofisi

dekorasyon firmasi ölmez dekorasyon iç mimarlik

tadilat firmasi ölmez dekorasyon iç mimarlik

ölmez dekorasyon iç mimarlik karsiyaka ofisi
Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

ARA