rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

TADİLAT VE İÇ MİMARİ DEKORASYON İŞLERİ

ofis tadilat dekorasyon işleri

Ofis Tadilatı

Ofis tadilatı işleri, işyerlerini daha modern bir görünüme kavuşturmak için oldukça önemlidir. Ofisin kullanım alanının yenilenmesi ve modern bir dekorasyona sahip olması çalışanların rahatını sağlayabileceği gibi, müşteri beğenisini de arttıracaktır.

İncele
laminant parke döşeme işleri

Laminat Parke Döşeme

Günümüz koşullarını düşündüğümüzde, zemin kaplaması olarak çok şık ve modern bir görünüme sahip laminat parke ürünleri, insanların gözdesi haline gelmiştir. Oldukça modern görüntüsünün yanı sıra, laminat parke;

İncele
İzmir villa tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tasarımları için çalışmaların kapsamını ev sahibinin talepleri belirler. Ev sahibi tadilat çalışmasını yeni alanlar oluşturmak amacı ile de yaptırabilir, evi bir çeşit yenileme amacı ile de tadilata başlanabilir.

İncele
duvar kağıdı döşeme

Duvar Kağıdı İşleri

İnsanoğlu psikolojisi gereği, yaşadığı ortamda zaman zaman değişiklik yapılmasını ister. Değişiklik söz konusu olduğunda, evimizde ilk aklımıza gelen duvarınızın renkleri veya duvar kağıtlarıdır.

İncele
cam balkon işleri

Cam Balkon İşleri

Cam balkon adından da anlaşıldığı üzere balkonların cam ürünleri ile tamamen kaplanması işlemine verilen genel addır. Son yıllarda ülkemizde ve dünyada sıklıkla kullanılan cam balkon işleri kendisine olan ihtiyacı gün geçtikçe artırmaktadır.

İncele
seramik granit işleri izmir

Seramik Granit İşleri

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak İzmir sakinlerimize seramik ve granit alanında çok çeşitli ve fonksiyonel hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin zevklerine hitap eden seramik ve granitleri tercih etmelerine yardımcı oluyoruz ardından montaj ve kurulumunu sağ

İncele

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.


Tadilat ve iç mimari dekorasyon çalışmaları bir bütün halinde profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Tadilat işleri denildiğinde bir alanın baştan aşağıya yenilenmesi söz konusudur. Burada alanın tesisatları komple yenilenir, duvarlarında dökülen sıvalar yeniden doldurulur ve duvar zemini düzlenir. Kapılar, pencereler komple yenilenir. Tavanda gerekirse görselliği de arttırmak amaçlı gergi ya da asma tavanlar kullanılır. Bunun haricinde yer yüzeyler en uygun zemin kaplama malzemeleri ile yenilenir. Mutfak dolapları baştan sona yenilenir. Banyo ve tuvaletlerin içerisinde fayanslar yenilenir ve giderler kontrol edilerek tıkanıklıklar açılır. Gerekirse boruları yenilenir. Tadilat yapılan mekanda duvar boyaları ya da duvar kağıtları en uygun seçimler ile yeni bir yaşam alanı oluşturulur.

Dekorasyon işleri kapsamında yürütülen çalışmalarımızda ise en hassas konu alanların hangi amaçla kullanıldığıdır. Burada asıl amaç elbette var olan mekanın daha konforlu ve sağlıklı hale getirilmesidir. Bu nedenle kullanım alanındaki amaç dekorasyonu belirleyen en önemli etkendir. Özellikle yenilik yapılması daha modern bir görünüme kavuşma isteğinden doğmaktadır. Bu nedenle, iç mimari dekorasyonlarında önemli olan en modern havayı mekana yansıtabilmektir.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA