rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

TADİLAT VE İÇ MİMARİ DEKORASYON İŞLERİ

mobiliya işleri

Mobiliya işleri

çelik iç kapılar işleri

İç kapılar ve çelik kapı işleri

seramik granit işleri

Seramik granit işleri

pen işleri

Pen işleri

mermer işleri

Mermer işleri

cam balkon işleri

Cam balkon işleri

banyo mutfak tezgahı işleri

Mutfak tezgahı
Banyo tezgahı işleri

duvar kağıtları

Duvar kağıtları işleri

Saray tavan işleri

Saray tavan işleri

laminat parke işleri

Laminat parke işleri

3d Duvar ve 3d Zemin Kaplama

3d Duvar ve 3d Zemin Kaplama

Tek parça, antibakteriyel, silinebilen iç mekan 3d duvar ve 3d zemin kaplamalarıdır. 3d boyutlu, daha doğrusu derinlik hissi veren zemin ve duvar kaplama, sizlere önerdiğimiz bir zemin kaplama şeklidir.

İncele
alçi boya işleri

Alçi boya işleri

Alçı boya işleri günlük hayatımızda sıklıkla karşılaşmasak da zaman zaman evimizin duvarlarını değiştirmek istediğimizde yapmaya kalkıştığımız işler arasındadır. Alçı işlerinde kullanılan hammadde alçı taşı ürünü oldukça hafif bir çeşittir.

İncele
alçipan asma tavan işleri

Alçipan Asma tavan İşleri

İzmir de Mekanların algılanmasında tavanın önemi büyüktür. Mekanın diğer yüzeylerle oranında asma tavan büyük bir yer kaplamaktadır.

İncele
banyo tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyoda Ne İçin Tadilat Yaparız? Görsel zevklerine karşılık verebilmek için birçok insan banyo tadilatı yaptırır. Hoşlarına gitmeyen bir renk veya bir doku onlar için anında değiştirilmelidir.

İncele
dış cephe mantolama işleri

Dış Cephe Mantolama İşleri

İzmir de binalarınıza dış cephe mantolama yaptırmak enerji giderlerinizi önemli ölçüde azaltır. 2011 yılından önce yapılmış tüm binalar için 2017 yılına kadar Enerji Kimlik Belgesi zorunluluğu getirilmiştir.

İncele
elektrik tesisatı işleri izmir

Elektrik Tesisatı İşleri

Ev, ofis veya çeşitli büyük çalışma alanlarında elektriğe ihtiyaç duyulması ve bu yönde priz, sigorta, anahtar gibi teçhizatların ustaca döşenmesi işlemine elektrik tesisatı denir.

İncele
ev tadilatı

Ev tadilatı

Ev tadilatı uygulamasında tüketici istekleri doğrultusunda çeşitli çalışmalar sunuyor ve bu sunum bitiminde yeni mekanlar oluşturuyoruz. Ev tadilatı ucu açık bir kavramdır.

İncele
gergi tavan işleri

Gergi Tavan İşleri

Ölmez Dekorasyon tarafımızdan tasarlanan gergi tavan sistemleri iç mekanlarda kendi istekleriniz ve çözümleriniz göz önünde bulundurularak, tüm tavan sistemlerine uygun olarak geliştirilmiştir.

İncele
iç mimarlık hizmetleri

İç Mimarlık Hizmetleri

İç mimarlık hizmetleri ücretleri ne kadardır? Bu sorunuzun cevabını net bir şekilde verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü yaptıracağınız işin boyutu ve iç mimarın kalitesi, uzmanlığı, bilgisi yapılacak işlerin mali yükü bakımından büyük bir değişkenlik gösterir.

İncele
ipek sıva işleri

İpek Sıva İşleri

İpek sıva uygulamalarının birçok avantajı bulunmaktadır. İpek sıva temizlenebilir, alerjik değildir, tedavi özellıkli yerlerde uygulamaya uygundur, nefes alma özelliğine sahiptir, dekoratif görünümlüdür

İncele
mutfak tadilatı

Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı Ne İçin Yapılır? İnsanlar birçok sebepten ötürü mutfak gibi kullanışlı yaşam alanlarını değiştirmek isterler. Bunların başında yukarıda söz ettiğimiz gibi zemin döşemeleri değişimi gelmektedir.

İncele
sıhhi tesisat

Sıhhi Tesisat İşleri

Banyo mutfak ve diğer kullanım alanlarında sıkça tercih edilen su ürünleri aletlerinin her türlü kurulum bakım onarım ve montajı Ölmez Dekorasyon profesyonelleri tarafından kısa bir süre içerisinde yerine getirilmektedir.

İncele
Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!


Tadilat ve iç mimari dekorasyon çalışmaları bir bütün halinde profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Tadilat işleri denildiğinde bir alanın baştan aşağıya yenilenmesi söz konusudur. Burada alanın tesisatları komple yenilenir, duvarlarında dökülen sıvalar yeniden doldurulur ve duvar zemini düzlenir. Kapılar, pencereler komple yenilenir. Tavanda gerekirse görselliği de arttırmak amaçlı gergi ya da asma tavanlar kullanılır. Bunun haricinde yer yüzeyler en uygun zemin kaplama malzemeleri ile yenilenir. Mutfak dolapları baştan sona yenilenir. Banyo ve tuvaletlerin içerisinde fayanslar yenilenir ve giderler kontrol edilerek tıkanıklıklar açılır. Gerekirse boruları yenilenir. Tadilat yapılan mekanda duvar boyaları ya da duvar kağıtları en uygun seçimler ile yeni bir yaşam alanı oluşturulur.

Dekorasyon işleri kapsamında yürütülen çalışmalarımızda ise en hassas konu alanların hangi amaçla kullanıldığıdır. Burada asıl amaç elbette var olan mekanın daha konforlu ve sağlıklı hale getirilmesidir. Bu nedenle kullanım alanındaki amaç dekorasyonu belirleyen en önemli etkendir. Özellikle yenilik yapılması daha modern bir görünüme kavuşma isteğinden doğmaktadır. Bu nedenle, iç mimari dekorasyonlarında önemli olan en modern havayı mekana yansıtabilmektir.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA