rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

TADİLAT VE İÇ MİMARİ DEKORASYON İŞLERİ

3d Duvar ve 3d Zemin Kaplama

3d Duvar ve 3d Zemin Kaplama

Tek parça, antibakteriyel, silinebilen iç mekan 3d duvar ve 3d zemin kaplamalarıdır. 3d boyutlu, daha doğrusu derinlik hissi veren zemin ve duvar kaplama, sizlere önerdiğimiz bir zemin kaplama şeklidir.

İncele
alçi boya işleri

Alçi boya işleri

Alçı boya işleri günlük hayatımızda sıklıkla karşılaşmasak da zaman zaman evimizin duvarlarını değiştirmek istediğimizde yapmaya kalkıştığımız işler arasındadır. Alçı işlerinde kullanılan hammadde alçı taşı ürünü oldukça hafif bir çeşittir.

İncele
alçipan asma tavan işleri

Alçipan Asma Tavan İşleri

İzmir de Mekanların algılanmasında tavanın önemi büyüktür. Mekanın diğer yüzeylerle oranında asma tavan büyük bir yer kaplamaktadır.

İncele
banyo tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyoda Ne İçin Tadilat Yaparız? Görsel zevklerine karşılık verebilmek için birçok insan banyo tadilatı yaptırır. Hoşlarına gitmeyen bir renk veya bir doku onlar için anında değiştirilmelidir.

İncele
cam balkon işleri

Cam Balkon İşleri

Cam balkon adından da anlaşıldığı üzere balkonların cam ürünleri ile tamamen kaplanması işlemine verilen genel addır. Son yıllarda ülkemizde ve dünyada sıklıkla kullanılan cam balkon işleri kendisine olan ihtiyacı gün geçtikçe artırmaktadır.

İncele
dış cephe mantolama işleri

Dış Cephe Mantolama

İzmir de binalarınıza dış cephe mantolama yaptırmak enerji giderlerinizi önemli ölçüde azaltır. 2011 yılından önce yapılmış tüm binalar için 2017 yılına kadar Enerji Kimlik Belgesi zorunluluğu getirilmiştir.

İncele
duvar kağıdı döşeme

Duvar Kağıdı İşleri

İnsanoğlu psikolojisi gereği, yaşadığı ortamda zaman zaman değişiklik yapılmasını ister. Değişiklik söz konusu olduğunda, evimizde ilk aklımıza gelen duvarınızın renkleri veya duvar kağıtlarıdır.

İncele
elektrik tesisatı işleri izmir

Elektrik Tesisatı İşleri

Ev, ofis veya çeşitli büyük çalışma alanlarında elektriğe ihtiyaç duyulması ve bu yönde priz, sigorta, anahtar gibi teçhizatların ustaca döşenmesi işlemine elektrik tesisatı denir.

İncele
ev tadilatı

Ev tadilatı

Ev tadilatı uygulamasında tüketici istekleri doğrultusunda çeşitli çalışmalar sunuyor ve bu sunum bitiminde yeni mekanlar oluşturuyoruz. Ev tadilatı ucu açık bir kavramdır.

İncele
gergi tavan işleri

Gergi Tavan İşleri

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık tarafımızdan tasarlanan gergi tavan sistemleri iç mekanlarda kendi istekleriniz ve çözümleriniz göz önünde bulundurularak, tüm tavan sistemlerine uygun olarak geliştirilmiştir.

İncele
iç mimarlık hizmetleri

İç Mimarlık

İç mimarlık hizmetleri ücretleri ne kadardır? Bu sorunuzun cevabını net bir şekilde verebilmemiz mümkün değildir. Çünkü yaptıracağınız işin boyutu ve iç mimarın kalitesi, uzmanlığı, bilgisi yapılacak işlerin mali yükü bakımından büyük bir değişkenlik gösterir.

İncele
ipek sıva işleri

İpek Sıva İşleri

İpek sıva uygulamalarının birçok avantajı bulunmaktadır. İpek sıva temizlenebilir, alerjik değildir, tedavi özellıkli yerlerde uygulamaya uygundur, nefes alma özelliğine sahiptir, dekoratif görünümlüdür

İncele
laminant parke döşeme işleri

Laminat Parke Döşeme

Günümüz koşullarını düşündüğümüzde, zemin kaplaması olarak çok şık ve modern bir görünüme sahip laminat parke ürünleri, insanların gözdesi haline gelmiştir. Oldukça modern görüntüsünün yanı sıra, laminat parke;

İncele
Mobilya İmalatı

Mobilya İmalatı

Mobilya imalatı tüm aşamaların hakkıyla ve profesyonelce yapılması için mutlaka Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firmamız ile çalışmanız gerekmektedir. Uzun zamandır bu sektörde de faaliyet gösteren şirketimiz kısa sürede büyük başarılar elde etmiştir.

İncele
mutfak tadilatı

Mutfak Tadilatı

Mutfak Tadilatı Ne İçin Yapılır? İnsanlar birçok sebepten ötürü mutfak gibi kullanışlı yaşam alanlarını değiştirmek isterler. Bunların başında yukarıda söz ettiğimiz gibi zemin döşemeleri değişimi gelmektedir.

İncele
ofis tadilat dekorasyon işleri

Ofis Tadilatı

Ofis tadilatı işleri, işyerlerini daha modern bir görünüme kavuşturmak için oldukça önemlidir. Ofisin kullanım alanının yenilenmesi ve modern bir dekorasyona sahip olması çalışanların rahatını sağlayabileceği gibi, müşteri beğenisini de arttıracaktır.

İncele
saray tavan

Saray Tavan İşleri

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak tüm çalışma arkadaşlarımızla faaliyet gösterdiğimiz İzmir ilinde tüm saray tavan işlerinizi itina ile yerine getiriyoruz. İsteğinize uygun modeli tasarımcılarımızla belirledikten sonra işin ehli ustalarımız tavanlarınızda bamba

İncele
seramik granit işleri izmir

Seramik Granit İşleri

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak İzmir sakinlerimize seramik ve granit alanında çok çeşitli ve fonksiyonel hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimizin zevklerine hitap eden seramik ve granitleri tercih etmelerine yardımcı oluyoruz ardından montaj ve kurulumunu sağ

İncele
sıhhi tesisat

Sıhhi Tesisat İşleri

Banyo mutfak ve diğer kullanım alanlarında sıkça tercih edilen su ürünleri aletlerinin her türlü kurulum bakım onarım ve montajı Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık profesyonelleri tarafından kısa bir süre içerisinde yerine getirilmektedir.

İncele
İzmir villa tadilatı

Villa Tadilatı

Villa tasarımları için çalışmaların kapsamını ev sahibinin talepleri belirler. Ev sahibi tadilat çalışmasını yeni alanlar oluşturmak amacı ile de yaptırabilir, evi bir çeşit yenileme amacı ile de tadilata başlanabilir.

İncele
çelik iç kapılar işleri

İç kapılar ve çelik kapı işleri

pen işleri

Pen işleri

mermer işleri

Mermer işleri

banyo mutfak tezgahı işleri

Mutfak tezgahı
Banyo tezgahı işleri

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.


Tadilat ve iç mimari dekorasyon çalışmaları bir bütün halinde profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Tadilat işleri denildiğinde bir alanın baştan aşağıya yenilenmesi söz konusudur. Burada alanın tesisatları komple yenilenir, duvarlarında dökülen sıvalar yeniden doldurulur ve duvar zemini düzlenir. Kapılar, pencereler komple yenilenir. Tavanda gerekirse görselliği de arttırmak amaçlı gergi ya da asma tavanlar kullanılır. Bunun haricinde yer yüzeyler en uygun zemin kaplama malzemeleri ile yenilenir. Mutfak dolapları baştan sona yenilenir. Banyo ve tuvaletlerin içerisinde fayanslar yenilenir ve giderler kontrol edilerek tıkanıklıklar açılır. Gerekirse boruları yenilenir. Tadilat yapılan mekanda duvar boyaları ya da duvar kağıtları en uygun seçimler ile yeni bir yaşam alanı oluşturulur.

Dekorasyon işleri kapsamında yürütülen çalışmalarımızda ise en hassas konu alanların hangi amaçla kullanıldığıdır. Burada asıl amaç elbette var olan mekanın daha konforlu ve sağlıklı hale getirilmesidir. Bu nedenle kullanım alanındaki amaç dekorasyonu belirleyen en önemli etkendir. Özellikle yenilik yapılması daha modern bir görünüme kavuşma isteğinden doğmaktadır. Bu nedenle, iç mimari dekorasyonlarında önemli olan en modern havayı mekana yansıtabilmektir.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA