rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

TADİLAT VE İÇ MİMARİ DEKORASYON İŞLERİ

saray tavan

Saray Tavan İşleri

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak tüm çalışma arkadaşlarımızla faaliyet gösterdiğimiz İzmir ilinde tüm saray tavan işlerinizi itina ile yerine getiriyoruz. İsteğinize uygun modeli tasarımcılarımızla belirledikten sonra işin ehli ustalarımız tavanlarınızda bamba

İncele
Mobilya İmalatı

Mobilya İmalatı

Mobilya imalatı tüm aşamaların hakkıyla ve profesyonelce yapılması için mutlaka Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık firmamız ile çalışmanız gerekmektedir. Uzun zamandır bu sektörde de faaliyet gösteren şirketimiz kısa sürede büyük başarılar elde etmiştir.

İncele
alçi boya işleri

Alçi boya işleri

Alçı boya işleri günlük hayatımızda sıklıkla karşılaşmasak da zaman zaman evimizin duvarlarını değiştirmek istediğimizde yapmaya kalkıştığımız işler arasındadır. Alçı işlerinde kullanılan hammadde alçı taşı ürünü oldukça hafif bir çeşittir.

İncele
sıhhi tesisat

Sıhhi Tesisat İşleri

Banyo mutfak ve diğer kullanım alanlarında sıkça tercih edilen su ürünleri aletlerinin her türlü kurulum bakım onarım ve montajı Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık profesyonelleri tarafından kısa bir süre içerisinde yerine getirilmektedir.

İncele
elektrik tesisatı işleri izmir

Elektrik Tesisatı İşleri

Ev, ofis veya çeşitli büyük çalışma alanlarında elektriğe ihtiyaç duyulması ve bu yönde priz, sigorta, anahtar gibi teçhizatların ustaca döşenmesi işlemine elektrik tesisatı denir.

İncele
banyo tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyoda Ne İçin Tadilat Yaparız? Görsel zevklerine karşılık verebilmek için birçok insan banyo tadilatı yaptırır. Hoşlarına gitmeyen bir renk veya bir doku onlar için anında değiştirilmelidir.

İncele

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.


Tadilat ve iç mimari dekorasyon çalışmaları bir bütün halinde profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Tadilat işleri denildiğinde bir alanın baştan aşağıya yenilenmesi söz konusudur. Burada alanın tesisatları komple yenilenir, duvarlarında dökülen sıvalar yeniden doldurulur ve duvar zemini düzlenir. Kapılar, pencereler komple yenilenir. Tavanda gerekirse görselliği de arttırmak amaçlı gergi ya da asma tavanlar kullanılır. Bunun haricinde yer yüzeyler en uygun zemin kaplama malzemeleri ile yenilenir. Mutfak dolapları baştan sona yenilenir. Banyo ve tuvaletlerin içerisinde fayanslar yenilenir ve giderler kontrol edilerek tıkanıklıklar açılır. Gerekirse boruları yenilenir. Tadilat yapılan mekanda duvar boyaları ya da duvar kağıtları en uygun seçimler ile yeni bir yaşam alanı oluşturulur.

Dekorasyon işleri kapsamında yürütülen çalışmalarımızda ise en hassas konu alanların hangi amaçla kullanıldığıdır. Burada asıl amaç elbette var olan mekanın daha konforlu ve sağlıklı hale getirilmesidir. Bu nedenle kullanım alanındaki amaç dekorasyonu belirleyen en önemli etkendir. Özellikle yenilik yapılması daha modern bir görünüme kavuşma isteğinden doğmaktadır. Bu nedenle, iç mimari dekorasyonlarında önemli olan en modern havayı mekana yansıtabilmektir.

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA