rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Narlıdere ev tadilatı (360° Sanal Turu)

Narlıdere ev tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir.

Narlıdere ev tadilatı projesinde, baştan sona yenileme söz konusu oldu. Evin tamamı neredeyse inşaat haline getirildi ve yenilenmeyen tek nokta bırakılmadı.

Narlıdere’de yer alan evin içerisine gerekli malzemeler ve dairede çikan moloz pisliği asansörlü araç taşıma sistemi ile binanın dışından sağlandı. Yük asansörü ile camdan taşınan malzemeler eve alınırken ve dairede çikan moloz pisliği inderırken, dairenin komşularına da rahatsızlık vermemek adına büyük titizlikle çalışmalarımızı yürüttük.

Narlıdere ev tadilatı çalışmasında ev sahiplerinin isteği üzerine, geniş Amerikan mutfak bölündü. Mutfak dolapları ile salon kısmını ortada yer alan kirişlerden aşağıya tuğla duvar örerek ayırdık. Bu sayede evde yeni bir oda ortaya çıkardık. Mutfak kısmında yer alan beyaz dolaplı alan aynı şekilde yerini korudu ve karşısına örülen duvarda sıfırdan elektirk ve su tesisatı kuruldu. Tesisatı hazırlanan duvar ile mutfak için yeni bir alan oluşturuldu. Aynı şekilde daha önce amerikan mutfağa dahil salon artık yeni bir oda olacak şekilde ayarlandı.

Evin tamamında elektrik tesisat hattı açılarak kablo ve boruların hepsi yenilendi. Elektrik tesisatı yenilenirken duvarda ve tavana yakın alanlarda açılan boşluklar kapatıldı. Duvarlarda gerekli yerler kapatıldıktan sonra duvarlar planlandığı şekilde italyan duvar kağıtları kullandık. Bu sayede duvarlar ve duvar içerisinde yer alan tesisatın tamamı yenilenmiş oldu.

Evde daha önce kullanılan tavan pervazları daha modern saray tavanlar ve gergi tavanlar şekle konulmak üzere profillerle kapatıldı. Salonda saray tavan yüzeyler orta kısmı boş kalacak şekilde dekore edildi. Modern bir görüntü elde etmek amacı ile saray tavana verilen yeni görünüme salon genelinde kullanılan cam ve aynalı kapılar eşlik etti.

Tabi bütün bu yenileme işleminin içerisinde evin ısıtma sistemi de unutlmadı. Kalorifer hattı açılarak boruların geçtiği kısımlar yenilendi. Aynı şekilde evin elektrik sistemi ve tavanda asılı lambalar da dahil bütün alanlar sıfırdan yapılandırıldı.

Bu projede en önemli amacımız evin tesisatını baştan aşağıya yenilemekti ve modern iç dekorasyonu sağlamaktır. Tesisatı yeniledikten sonra özellikle duvarlarda ortaya çıkan delikler tekrar doldurularak duvar italyan duvar kağıtları dan güzelleştik. Tesisat yenileme işlemi esnasında evin kapıları ve cam alanları zarar görmemesi için koruma amaçlı gerekli önlemler alındı.

Ölmez Dekorasyon olarak, İzmir de Narlıdere ev tadilatı projesi ile ev sahiplerine; çok uzun süre sağlıklı ve huzurlu şekilde kullanmak üzere evlerini 34 güne teslim ettik. Kalite ve güvenin bir diğer adresi olduğumuzu referanslarımız ile ortaya koymaktan gurur duyarız.

Toplam görüntüleme sayısı: 265. Bugün: 2

Tadilat fotograflari:

"İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı". Bu tadilat projelerinde 87 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...

Kuşadasi Modern Mutfak Tadilatı

Kuşadsı mutfak tadilatın da mutfak için gerekli olan tesisat alt yapı ve üst montajı yapılmış ve ayrıca çok küçük ve kullanışsız olan mutfak terasla birleştirilerek, daha kullanışlı ve şık bir alan haline getirilmştir. Devam...

Buca Diş Hastane Tadilatı

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA