rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Anahtar Teslim Villa Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, yepyeni çalışması ile gözlerinize inanamayacağınız bir şıklıkta karşınızda. Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde tamamen avangard dekorasyon sitili ile ev sahiplerini, yeni evlerinde Avrupa şıklığında bir çizgiye taşıyor.

Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde tadilat işlemlerine başlamadan önce ev sahiplerinin isteği doğrultusunda klasik çizgileri en modern çizgilerle birleştirerek çok farklı bir tasarım ortaya çıkardık. Hazırladığımız bu tasarımı hayata geçirmek üzere villa içerisinde önce tesisatların tamamını baştan sona yeniledik. Duvarlar ve yüzeylerde ortaya çıkan pürüzler giderildi.

Villanın tamamında duvarlara boya ya da kağıt kaplama yerine, nishler yardımı ile konsollar ve görsel şıklık ortaya çıkaran alçı kolonlar yapıldı. Bu alçı bloklarda dekoratif amaçlı raflar kullanılarak salonda yine klasik tarza uygun vazolar ve çiçekler kullanıldı. Salon boyunca yer alan konsollarda dekoratif objeler dışında büyük avangard model aynalar ile mekana ayrı bir derinlik katıldı.

Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde ağırlıklı kullanılan renk kırık beyaz oldu. Bu ton ile villanın tamamında sade, duru ve bir o kadar modern bir hava yakalandı. Minimal tonlar ile avangard şıklığının birleştiği bu iç tasarım ile Ölmez Dekorasyon bir kez daha farkını ortaya koymuştur.

Salon boyunca kullanılan Avrupa klasik dönem tarzı tablolar ile villanın büyüleyici havası desteklenmiştir.

Mutfak bölümünde evin genelinde yaygın olan avangard düzen itina ile korunmuştur. Dolaplar, yemek masası ve sandalyeleri aynı düzen ve şıklıkta yerini almıştır. Villanın tamamında kullanılan sarkıt avizeler de avangard düzen içerisinde bir ahenkle mekanı aydınlatmaktadırlar. Salondan üst kata çıkan merdivende iki kat arasında geçiş detayı evin misafirlerini etkileyecek en önemli noktalardan birisidir. Villa genelinde bütünlük şahane şekilde sergilenmiştir.

Yatak odasında yer alan perde dekoru odaya ayrı bir ihtişam katacak şekilde seçilmiştir. Odada yer alan kolonlar, mobilyalar, koltuklar avangard düzenin son parçaları olmuşlardır. Yatak odası tasarımında yatak başlığı ve yatak örtüsündeki uyum baş döndürücü niteliktedir.

Ölmez Dekorasyon hayallerinizin çok ötesinde tasarımları ile yaşam alanlarınızı modern ve şık bir çizgide yenilemeye devam ediyor. Bizim ile tadilat ve iç dekorasyon işleriniz baştan sona güven ve kalite çerçevesinde yapılmaktadır. Projelerimizi büyük titizlikle, profesyonel bir ekip ile beraber hayata geçirmekteyiz. Güçlü referanslarımız ile sektörün en çok tercih edilen firması olarak, siz değerli müşterilerimizin hayallerine en uygun mekanları ortaya çıkarma gayretindeyiz. Bizimle tanışmadan kararınızı vermeyin.

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

Tadilat fotograflari:

"Anahtar Teslim Villa Tadilatı". Bu tadilat projelerinde 55 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

İzmirde anahtar teslim villa tadilatı projesi:Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Bornova Manavkuyu Anahtar Teslim Tadilat

Manavkuyu tadilat - yapılan genel işlerden bahsedecek olursak; elektrik tesisatı, su ve katkalarifer tesisatı, seramik uygulamaları, alçi sıva ve boya işleri, iç kapılar ve çelik kapı, alarım sistemı, laminat parke döşeme, mutfak dolabı, hilton lavoba, portmanto Devam...

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA