rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Anahtar Teslim Villa Tadilatı

2019-03-12

İzmirde anahtar teslim villa tadilatı projesi:


Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, yepyeni çalışması ile gözlerinize inanamayacağınız bir şıklıkta karşınızda. Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde tamamen avangard dekorasyon sitili ile ev sahiplerini, yeni evlerinde Avrupa şıklığında bir çizgiye taşıyor.

Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde tadilat işlemlerine başlamadan önce ev sahiplerinin isteği doğrultusunda klasik çizgileri en modern çizgilerle birleştirerek çok farklı bir tasarım ortaya çıkardık. Hazırladığımız bu tasarımı hayata geçirmek üzere villa içerisinde önce tesisatların tamamını baştan sona yeniledik. Duvarlar ve yüzeylerde ortaya çıkan pürüzler giderildi.

Villanın tamamında duvarlara boya ya da kağıt kaplama yerine, nishler yardımı ile konsollar ve görsel şıklık ortaya çıkaran alçı kolonlar yapıldı. Bu alçı bloklarda dekoratif amaçlı raflar kullanılarak salonda yine klasik tarza uygun vazolar ve çiçekler kullanıldı. Salon boyunca yer alan konsollarda dekoratif objeler dışında büyük avangard model aynalar ile mekana ayrı bir derinlik katıldı.

Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde ağırlıklı kullanılan renk kırık beyaz oldu. Bu ton ile villanın tamamında sade, duru ve bir o kadar modern bir hava yakalandı. Minimal tonlar ile avangard şıklığının birleştiği bu iç tasarım ile Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık bir kez daha farkını ortaya koymuştur.

Salon boyunca kullanılan Avrupa klasik dönem tarzı tablolar ile villanın büyüleyici havası desteklenmiştir.

Mutfak bölümünde evin genelinde yaygın olan avangard düzen itina ile korunmuştur. Dolaplar, yemek masası ve sandalyeleri aynı düzen ve şıklıkta yerini almıştır. Villanın tamamında kullanılan sarkıt avizeler de avangard düzen içerisinde bir ahenkle mekanı aydınlatmaktadırlar. Salondan üst kata çıkan merdivende iki kat arasında geçiş detayı evin misafirlerini etkileyecek en önemli noktalardan birisidir. Villa genelinde bütünlük şahane şekilde sergilenmiştir.

Yatak odasında yer alan perde dekoru odaya ayrı bir ihtişam katacak şekilde seçilmiştir. Odada yer alan kolonlar, mobilyalar, koltuklar avangard düzenin son parçaları olmuşlardır. Yatak odası tasarımında yatak başlığı ve yatak örtüsündeki uyum baş döndürücü niteliktedir.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık hayallerinizin çok ötesinde tasarımları ile yaşam alanlarınızı modern ve şık bir çizgide yenilemeye devam ediyor. Bizim ile tadilat ve iç dekorasyon işleriniz baştan sona güven ve kalite çerçevesinde yapılmaktadır. Projelerimizi büyük titizlikle, profesyonel bir ekip ile beraber hayata geçirmekteyiz. Güçlü referanslarımız ile sektörün en çok tercih edilen firması olarak, siz değerli müşterilerimizin hayallerine en uygun mekanları ortaya çıkarma gayretindeyiz. Bizimle tanışmadan kararınızı vermeyin.

Toplam görüntüleme sayısı: 1657. Bugün: 3

Anahtar Teslim Villa Tadilatı yapım aşamasında fotograflari:

"Anahtar Teslim Villa Tadilatı"- projelerinde 55 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Manavkuyu ev yenileme

Manavkuyu ev yenileme projesi ile İzmir’ deki bir başarılı çalışmamamızı ev sahiplerine teslim ettik. Komple ev tadilatı şeklinde aldığımız projeyi modern ve hoş bir tasarım ile hazırladık. Devam...

Bornova Mutfak Yenileme Projesi

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir de Bornova mutfak yenileme projesi ile başarılı ve profesyonel çalışmalarına imza atmaya devam etmektedir. Mutfak tadilatları konusunda; sizler için pratik çözümler ve konforlu yaşam alanları ortaya çıkarmak için profesyonel ka Devam...

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA