rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Karşıyaka Restoran Tadilatı

2020-10-01

İzmir Karşıyaka Restoran Tadilatı (360° Sanal Turu)

İzmir Karşıyaka Restoran Tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, tadilat ve iç dekorasyon çalışmalarına hızlı ve başarılı şekilde devam ediyor. Son almış olduğu projesi İzmir Karşıyaka Restaurant Tadilatı işi ile hünerlerini bir kez daha göstermiş bulunmaktadır.

Karşıyaka Restaurant Tadilatı projesinde komple tadilat ile beraber mekanın iç dekorasyonu baştan aşağıya yenilenerek çok daha modern bir görünüm kazandırılmıştır.

Mekan iki kattan oluşan geniş bir alana sahip olsa da profesyonel ekibimiz, planlı ve programlı çalışma düzeni ile işi sahiplerine kaliteli şekilde 66 güne teslim etmiştir.

Mekan içerisinde çalışma öncelikle beton zeminler üzerinden yer alan pürüzlerin düzeltilmesi ile başlamıştır. Bunun en önemli sebebi mekanda yüzey kaplama zemini kullanılırken herhangi bir sorun çıkmasını engellemektir. Yüzey kaplama malzemelerinde özellikle epoksinin kullanılması temiz ve hijyenik olmasının yanı sıra kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Ancak kullanım süresini uzatan en önemli etken beton zeminin pürüzsüz olmasıdır. Bu nedenle işimizi en temelden sağlama almak adına bütün beton zeminler sıfırdan gözden geçirildi. Elektrik ve su tesisatları tekrar yapılandırıldı ve yenilendi. Aynı şekilde tavan yüzeyleri de baştan sona tadilat işlemi görerek sıfırlandı.

Mekanda son derece modern ve klasik bir tarzın hakim olmasını isteyen mekan sahiplerinin bu talebi doğrultusunda, kullanılan eşyalarla uyum sağlayacak bir merdiven modeli seçilmiştir. Döner ve koyu renkli merdivenlerin üst kat ile muhteşem bir ambians içerisinde birleşmesi söz konusu olmuştur.

Mekanda kapılar ve barların renk uyumları sağlanmıştır. Yine kullanılan dekor malzemeleri (saksı, abajur, tablolar, ışıklandırmalar) konsepte en uygun şekilde seçilmişlerdir.

Mekanın tamamında ortama sıcaklık katacak renklerde duvar kağıtları kullanılmıştır. Bu kullanım esnasında tek renk değil, her bölümde ayrı bir renk ayrı bir desen kullanılarak şık bir tasarım ortaya konulmuştur. Tavanlarda kullanılan asma taşlı avizeler mekanda çok daha lüks bir hava oluşturmuştur. Bu şıklığı, bütün alanlarda kenarlıkların gold renk kullanılması tamamlamıştır. Bar bölümünde müşterilerinin konforu düşünülerek pratik kullanımlı ancak lüks duruşundan ödün vermeyen sandalyeler kullanılmıştır. Mekanda kullanılan koltukların tamamı deri kaplama olması ile beraber, masalarda ve avizelerde kırmızı renk kullanılması ile mekanın ciddiyetine sıcak bir esinti sağlanmıştır.

Mekanın iç dekorasyonu tasarlanırken iş yemekleri, toplantılar, özel günler, aile toplantı ve yemekleri de düşünülerek en uygun tasarım ile proje hazırlanmıştır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de mekan tadilat ve tasarımlarınız için bizimle irtibata geçerek Karşıyaka Restaurant Tadilatı işinizi güvenle şirketimize teslim edebilirsiniz.

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

Karşıyaka Restoran Tadilatı yapım aşamasında fotograflari:

"Karşıyaka Restoran Tadilatı"- projelerinde 39 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Devam...

Manavkuyu Banyo Tadilatı

Manavkuyu banyo tadilatı projesi ile yeni projeye daha hayat verdi! Yeni projemizin tesliminden sonra ortaya çıkan sevindirici tabloyu sizlerle de paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Devam...

Manavkuyu Mutfak Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Manavkuyu mutfak tadilat projesi ile bir başarılı çalışmaya daha imza attı! En modern ve kullanışlı mutfaklar için siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz… Bu projemizde mutfak tadilatı düşünen ancak karar veremeyen müşterilerimize ör Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA