rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Karşıyaka Restoran Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, tadilat ve iç dekorasyon çalışmalarına hızlı ve başarılı şekilde devam ediyor. Son almış olduğu projesi İzmir Karşıyaka Restaurant Tadilatı işi ile hünerlerini bir kez daha göstermiş bulunmaktadır.

Karşıyaka Restaurant Tadilatı projesinde komple tadilat ile beraber mekanın iç dekorasyonu baştan aşağıya yenilenerek çok daha modern bir görünüm kazandırılmıştır.

Mekan iki kattan oluşan geniş bir alana sahip olsa da profesyonel ekibimiz, planlı ve programlı çalışma düzeni ile işi sahiplerine kaliteli şekilde 66 güne teslim etmiştir.

Mekan içerisinde çalışma öncelikle beton zeminler üzerinden yer alan pürüzlerin düzeltilmesi ile başlamıştır. Bunun en önemli sebebi mekanda yüzey kaplama zemini kullanılırken herhangi bir sorun çıkmasını engellemektir. Yüzey kaplama malzemelerinde özellikle epoksinin kullanılması temiz ve hijyenik olmasının yanı sıra kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Ancak kullanım süresini uzatan en önemli etken beton zeminin pürüzsüz olmasıdır. Bu nedenle işimizi en temelden sağlama almak adına bütün beton zeminler sıfırdan gözden geçirildi. Elektrik ve su tesisatları tekrar yapılandırıldı ve yenilendi. Aynı şekilde tavan yüzeyleri de baştan sona tadilat işlemi görerek sıfırlandı.

Mekanda son derece modern ve klasik bir tarzın hakim olmasını isteyen mekan sahiplerinin bu talebi doğrultusunda, kullanılan eşyalarla uyum sağlayacak bir merdiven modeli seçilmiştir. Döner ve koyu renkli merdivenlerin üst kat ile muhteşem bir ambians içerisinde birleşmesi söz konusu olmuştur.

Mekanda kapılar ve barların renk uyumları sağlanmıştır. Yine kullanılan dekor malzemeleri (saksı, abajur, tablolar, ışıklandırmalar) konsepte en uygun şekilde seçilmişlerdir.

Mekanın tamamında ortama sıcaklık katacak renklerde duvar kağıtları kullanılmıştır. Bu kullanım esnasında tek renk değil, her bölümde ayrı bir renk ayrı bir desen kullanılarak şık bir tasarım ortaya konulmuştur. Tavanlarda kullanılan asma taşlı avizeler mekanda çok daha lüks bir hava oluşturmuştur. Bu şıklığı, bütün alanlarda kenarlıkların gold renk kullanılması tamamlamıştır. Bar bölümünde müşterilerinin konforu düşünülerek pratik kullanımlı ancak lüks duruşundan ödün vermeyen sandalyeler kullanılmıştır. Mekanda kullanılan koltukların tamamı deri kaplama olması ile beraber, masalarda ve avizelerde kırmızı renk kullanılması ile mekanın ciddiyetine sıcak bir esinti sağlanmıştır.

Mekanın iç dekorasyonu tasarlanırken iş yemekleri, toplantılar, özel günler, aile toplantı ve yemekleri de düşünülerek en uygun tasarım ile proje hazırlanmıştır.

Ölmez Dekorasyon, daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de mekan tadilat ve tasarımlarınız için bizimle irtibata geçerek Karşıyaka Restaurant Tadilatı işinizi güvenle şirketimize teslim edebilirsiniz.

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

Tadilat fotograflari:

"Karşıyaka Restoran Tadilatı". Bu tadilat projelerinde 39 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

İzmir Karşıyaka Restoran Tadilatı (360° Sanal Turu)

Yapılan Tadilat 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Aliağa ev tadilat projesi

Aliağa tadilat konusunda bir başarıya daha imza atan Ölmez Dekorasyon, komple ev tadilatlarında sizler için modern bir dünyanın kapısını aralıyor. Aliağa tadilat çalışmaları üzerine son projesinde de muhteşem bir tadilat ile evi baştan sona değiştirmiştir. Devam...

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Devam...

Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket)

Ultra lüks paket dahilinde Narlıdere Daire tadilatı projesinde başarılı ile çalışmalarımızı bitirerek, daire sahiplerini hayallerindeki ev ve konforlu bir yaşam ile buluşturduk. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA