rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Aliağa Ev Tadilat Projesi

2020-05-15

Aliağa ev tadilat projesi:


Aliağa tadilat konusunda bir başarıya daha imza atan Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, komple ev tadilatlarında sizler için modern bir dünyanın kapısını aralıyor.

Aliağa tadilat çalışmaları üzerine son projesinde de muhteşem bir tadilat ile evi baştan sona değiştirmiştir.

Komple ev tadilat işini üstlendiğimiz bu çalışmada; evi A’dan Z’ye yenileyerek bambaşka bir görünüme kavuşturduk.

İlk etapta evde karanlık noktaların, elektrik ve su tesisatlarındaki eksiklerin tespitleri yapıldı. Evin salon duvarlarında modern görünümü yakalamak amaçlı 2 çeşit duvar kağıdı kullanıldı. Bu duvar kağıtlarından açık renkli olan kısmı evin iç kısmını aydınlatmak için kullanılırken, gold işlemeli duvar kağıtları da evin salonunda şık bir görüntü yaratmak için kullanıldı. Evin tamamında elektrik prizleri yenilendi. Salon içerisinde dekoratif tavan salonun en çok kullanılan noktasına odaklanarak aydınlatma daha da aktif hale getirildi. Salonun tamamında spot aydınlatma ışıkları kullanıldı. Amerikan mutfak kullanımına sahip dairede salon ile mutfak arasında dekorasyon bütünlüğü sağlandı. Şıklık tamamlanması açısından orta aydınlatmada modern bir avize tercih edildi. Mutfak dolapları baştan sona yenilendi. Renk seçimi yapılırken sade ve şık tasarımlar tercih edilerek, uzun soluklu kullanılabilecek bir ev sahibine teslim edildi.

Aliağa tadilat projemizde; komple ev tadilatı çerçevesinde banyo da en modern görünümünü aldı. Fayans yüzeyler yenilendi ve tertemiz bir alan oluşturuldu. Banyo duvarlarında daha hareketli bir duruş yakalamak için dekoratif fayanslar kullanıldı. Özellikle jakuzinin olduğu kısımda ince dokunuşlarla çok konforlu bir ortaya çıkarıldı. Banyoda su tesisatı baştan sona yenilendi. Aydınlatma ve elektrik tesisatı sorunsuz şekilde teslim edildi.

Evin giriş kapısı dayanıklı ve çok daha modern bir dış kapı ile yenilendi. Koridor yüzeylerinde kolay temizlenebilir yüzey kaplama malzemesi kullanıldı.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak; komple ev tadilatlarında, işinde profesyonel kadromuz ile en başarılı tasarımları ortaya çıkarmaya devam edeceğiz.

Toplam görüntüleme sayısı: 1646. Bugün: 4

Aliağa Ev Tadilat Projesi yapım aşamasında fotograflari:

"Aliağa Ev Tadilat Projesi"- projelerinde 15 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...

Anahtar Teslim Villa Tadilatı

Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde tamamen avangard dekorasyon sitili ile ev sahiplerini, yeni evlerinde Avrupa şıklığında bir çizgiye taşıyor. Devam...

İzmir Karabağlar Banyo Tadilat Dekorasyon Tasarımı

İzmir banyo tadilat dekorasyon konusunda bölgenin en iyi çalışmalarını yürüten şirketimiz son olarak Karabağlarda bir dairenin banyo tadilat ve dekorasyon işini aldı. Muhteşem bir görünüme kavuşan banyo için yaptığımız çalışmaları... Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA