rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Aliağa ev tadilat projesi

2019-08-02

Aliağa tadilat konusunda bir başarıya daha imza atan Ölmez Dekorasyon, komple ev tadilatlarında sizler için modern bir dünyanın kapısını aralıyor.

Aliağa tadilat çalışmaları üzerine son projesinde de muhteşem bir tadilat ile evi baştan sona değiştirmiştir.

Komple ev tadilat işini üstlendiğimiz bu çalışmada; evi A’dan Z’ye yenileyerek bambaşka bir görünüme kavuşturduk.

İlk etapta evde karanlık noktaların, elektrik ve su tesisatlarındaki eksiklerin tespitleri yapıldı. Evin salon duvarlarında modern görünümü yakalamak amaçlı 2 çeşit duvar kağıdı kullanıldı. Bu duvar kağıtlarından açık renkli olan kısmı evin iç kısmını aydınlatmak için kullanılırken, gold işlemeli duvar kağıtları da evin salonunda şık bir görüntü yaratmak için kullanıldı. Evin tamamında elektrik prizleri yenilendi. Salon içerisinde dekoratif tavan salonun en çok kullanılan noktasına odaklanarak aydınlatma daha da aktif hale getirildi. Salonun tamamında spot aydınlatma ışıkları kullanıldı. Amerikan mutfak kullanımına sahip dairede salon ile mutfak arasında dekorasyon bütünlüğü sağlandı. Şıklık tamamlanması açısından orta aydınlatmada modern bir avize tercih edildi. Mutfak dolapları baştan sona yenilendi. Renk seçimi yapılırken sade ve şık tasarımlar tercih edilerek, uzun soluklu kullanılabilecek bir ev sahibine teslim edildi.

Aliağa tadilat projemizde; komple ev tadilatı çerçevesinde banyo da en modern görünümünü aldı. Fayans yüzeyler yenilendi ve tertemiz bir alan oluşturuldu. Banyo duvarlarında daha hareketli bir duruş yakalamak için dekoratif fayanslar kullanıldı. Özellikle jakuzinin olduğu kısımda ince dokunuşlarla çok konforlu bir ortaya çıkarıldı. Banyoda su tesisatı baştan sona yenilendi. Aydınlatma ve elektrik tesisatı sorunsuz şekilde teslim edildi.

Evin giriş kapısı dayanıklı ve çok daha modern bir dış kapı ile yenilendi. Koridor yüzeylerinde kolay temizlenebilir yüzey kaplama malzemesi kullanıldı.

Ölmez Dekorasyon olarak; komple ev tadilatlarında, işinde profesyonel kadromuz ile en başarılı tasarımları ortaya çıkarmaya devam edeceğiz.

Toplam görüntüleme sayısı: 428. Bugün: 6

Tadilat fotograflari:

"Aliağa ev tadilat projesi". Bu tadilat projelerinde 15 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

Aliağa ev tadilat projesi:Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı da mutfak tadilatı gibi başlı başına ayrı bir kalem ve tamamen tecrübe ve kalite ister. Çünki banyo tadilatında alt yapıda yaşayacağınız küçük bir sorun sizlere ilerde çok büyük bir proplem yaratabilir. Devam...

İzmir en iyi iç mimar Alsancak ev tadilatı

Ölmez dekorasyon tarafından İzmir Alsancak’ta gerçekleştirdiğimiz ev tadilatı ile sıfırdan başlayarak detaylı bir çalışma yapılarak modern ve lüks bir yaşam alanı oluşması sağlanmıştır. Devam...

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA