rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Aliağa Ev Tadilat Projesi

2019-08-02

Aliağa ev tadilat projesi:


Aliağa tadilat konusunda bir başarıya daha imza atan Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, komple ev tadilatlarında sizler için modern bir dünyanın kapısını aralıyor.

Aliağa tadilat çalışmaları üzerine son projesinde de muhteşem bir tadilat ile evi baştan sona değiştirmiştir.

Komple ev tadilat işini üstlendiğimiz bu çalışmada; evi A’dan Z’ye yenileyerek bambaşka bir görünüme kavuşturduk.

İlk etapta evde karanlık noktaların, elektrik ve su tesisatlarındaki eksiklerin tespitleri yapıldı. Evin salon duvarlarında modern görünümü yakalamak amaçlı 2 çeşit duvar kağıdı kullanıldı. Bu duvar kağıtlarından açık renkli olan kısmı evin iç kısmını aydınlatmak için kullanılırken, gold işlemeli duvar kağıtları da evin salonunda şık bir görüntü yaratmak için kullanıldı. Evin tamamında elektrik prizleri yenilendi. Salon içerisinde dekoratif tavan salonun en çok kullanılan noktasına odaklanarak aydınlatma daha da aktif hale getirildi. Salonun tamamında spot aydınlatma ışıkları kullanıldı. Amerikan mutfak kullanımına sahip dairede salon ile mutfak arasında dekorasyon bütünlüğü sağlandı. Şıklık tamamlanması açısından orta aydınlatmada modern bir avize tercih edildi. Mutfak dolapları baştan sona yenilendi. Renk seçimi yapılırken sade ve şık tasarımlar tercih edilerek, uzun soluklu kullanılabilecek bir ev sahibine teslim edildi.

Aliağa tadilat projemizde; komple ev tadilatı çerçevesinde banyo da en modern görünümünü aldı. Fayans yüzeyler yenilendi ve tertemiz bir alan oluşturuldu. Banyo duvarlarında daha hareketli bir duruş yakalamak için dekoratif fayanslar kullanıldı. Özellikle jakuzinin olduğu kısımda ince dokunuşlarla çok konforlu bir ortaya çıkarıldı. Banyoda su tesisatı baştan sona yenilendi. Aydınlatma ve elektrik tesisatı sorunsuz şekilde teslim edildi.

Evin giriş kapısı dayanıklı ve çok daha modern bir dış kapı ile yenilendi. Koridor yüzeylerinde kolay temizlenebilir yüzey kaplama malzemesi kullanıldı.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak; komple ev tadilatlarında, işinde profesyonel kadromuz ile en başarılı tasarımları ortaya çıkarmaya devam edeceğiz.

Toplam görüntüleme sayısı: 780. Bugün: 2

Aliağa Ev Tadilat Projesi yapım aşamasında fotograflari:

"Aliağa Ev Tadilat Projesi"- projelerinde 15 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Devam...

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...

Kuşadasi Modern Mutfak Tadilatı

Kuşadsı mutfak tadilatın da mutfak için gerekli olan tesisat alt yapı ve üst montajı yapılmış ve ayrıca çok küçük ve kullanışsız olan mutfak terasla birleştirilerek, daha kullanışlı ve şık bir alan haline getirilmştir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA