rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

İç mimari tasarımda Alsancak'ta ev tadilatı (360° Sanal Turu)

İç mimari tasarımda AlsancakYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

İzmir en iyi iç mimar Alsancak ev tadilatı

Ölmez dekorasyon tarafından İzmir Alsancak’ta gerçekleştirdiğimiz ev tadilatı ile sıfırdan başlayarak detaylı bir çalışma yapılarak modern ve lüks bir yaşam alanı oluşması sağlanmıştır. Tadilata başlamadan önce İzmir en iyi iç mimarı tarafından gerekli incelemeler yapılarak müşteri istekleri doğrultusunda tadilat proje çizimi oluşturulmuş ve müşteri onayına sunulmuştur.

Alsancak’ta Ev Tadilatına Başlıyoruz

Ev tadilatı çalışmalarına başlamadan önce iç mimar çizimleri doğrultusunda çalışma yapılabilmesi için mevcut dolaplar, iç kapılar, pencereler, duvar fayansları, yer döşemeleri ve diğer eşyalar sökülerek evin içi tadilata hazırlanmıştır.

Ev tadilatı için ilk ve en önemli aşama elektrik tesisatı ve su tesisatının elden geçirilerek gerekli yenilemelerin yapılmasıdır. Ölmez Dekorasyon’un İzmir en iyi iç mimarı tarafından yapılan proje çizimine uygun şekilde mevcut alanlardaki tesisatlar yenilenmiş, gerekli alanlara elektrik ve su tesisatı döşendikten sonra yer döşemeleri, duvar fayansları, asma tavan ve boya işlemleri titizlikle gerçekleştirilerek ev, iç dekorasyona hazır hale getirilmiştir.

İzmir en iyi iç mimarı tarafından 3 aylık bir süreçte gerçekleştirilen ev tadilatında yerden ısıtma sistemi, güvenlik sistemi gibi lüks öğelerin yanında yurtdışından getirilen ürünler ile birlikte sıcak ve modern bir yaşam alanı oluşturulduğunu görebilirsiniz.

Ferah, Aydınlık ve Modern Yaşam Alanları Sunuyoruz

Salon dekorasyonunda kullanılan gri tonlarında desenli duvar boyası hem ortama ferahlık katmış hem de modern bir görünüm kazandırmıştır. Açık gri tonlardaki rahat koltuklar üçgen şeklinde büyük ve şık bir sehpa ile tamamlanmış. TV ünitesi kısmında ise mobilya olarak büyük bir alt dolap tercih edilmiş.

Ufak görünmesine rağmen oldukça kullanışlı bir şekilde dizayn edilen açık mutfak da son teknoloji ankastre beyaz eşyalar kullanılmış ve geniş saklama alanları oluşturulmuş. Yemek masası üzerine yerleştirilen büyük ve modern avize ile yemek alanı aydınlatılmıştır.

Koridor da en çok göze çarpan büyük ve aynalı ayakkabı dolabı, beyaz seramikler ve beyaz iç kapılar olacaktır. Beyaz rengin verdiği aydınlık ve aynanın verdiği derinlik hissi sayesinde artık koridorlar dar, sıkıcı ve karanlık görünmeyecek.

Çocuk odasında 2 yatak çok modern bir şekilde tasarlandı ve sonuçta zevkli, fonksiyonel bir çocuk odası oluşturuldu. Yatak odasında da tercihimiz açık renkten yana oldu. Şık ve modern duvara monte yatak başlığı ve duvardan duvara, geniş kullanım imkanı sunan büyük elbise dolabı yerleştirildi.

Banyo dekorasyonunda ise siyah ve beyazın uyumunun şıklıkta adeta nasıl tavan yaptığını görebilirsiniz. Beyaz fayanslar, siyah duşakabin, siyah banyo dolabı ve siyah ayna çerçevesi ortama şıklık katarken renklerin zıtlığı ise banyoyu olduğundan büyük göstererek ferahlık hissi uyandırmaktadır.

İzmir de hizmet veren Ölmez dekorasyon’un en iyi iç mimar tadilat projeleri ile sizde sorunsuz bir şekilde ev tadilat işlemlerinizi en iyi kalitede gerçekleştirebilirsiniz.

Alsancak ev tadilatında once:

Tadilattan once iç mimar çizim:

İzmir en iyi iç mimar ev tadilatı bitmış hali:

Toplam görüntüleme sayısı: 656. Bugün: 10

Tadilat fotograflari:

"İzmir en iyi iç mimar Alsancak ev tadilatı". Bu tadilat projelerinde 68 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket)

Ultra lüks paket dahilinde Narlıdere Daire tadilatı projesinde başarılı ile çalışmalarımızı bitirerek, daire sahiplerini hayallerindeki ev ve konforlu bir yaşam ile buluşturduk. Devam...

Anahtar Teslim Villa Tadilatı

Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde tamamen avangard dekorasyon sitili ile ev sahiplerini, yeni evlerinde Avrupa şıklığında bir çizgiye taşıyor. Devam...

Kuşadasi Modern Mutfak Tadilatı

Kuşadsı mutfak tadilatın da mutfak için gerekli olan tesisat alt yapı ve üst montajı yapılmış ve ayrıca çok küçük ve kullanışsız olan mutfak terasla birleştirilerek, daha kullanışlı ve şık bir alan haline getirilmştir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA