rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Bayraklı Mutfak Tadilatı Ve Salon Dekorasyonu

2019-10-01

Bayraklı Mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu (360° Sanal Turu)

Bayraklı Mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu üzerine yeni projesini başarı ile tamamladık. Proje kapsamında yapılan çalışmalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

Söz konusu tadilat yapılacak alan mutfak olunca ciddi bir plan yapılması gerekti. Ustalarımız, Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu üzerine projesini hazırladı ve çalışma ekibimizi eve yönlendirdi. Mutfakta tadilat yapılacak alan komple açılarak yarı inşaat haline getirildi. Burada tadilatın başlangıç noktası elektrik ve su hatlarının yenilenmesi oldu. İyi bir tadilatta daha sonrada tesisatlarda asla sorun çıkmaması gereklidir. Bu sebeple özellikle mutfağın su tesisatı çok iyi şekilde sıfırlandı. Mutfak için genişletilen alanda duvarlarda kırık olan yerler dolgu malzemesi ile kapatıldı.

Gerekli düzlük sağlandıktan sonra öncelikle yer yüzeyler en uygun zemin kaplama ürünleri ile kaplandı. Daha çok siyah beyaz ağırlıkta kullanılan yer döşemeleri modern çizgiler ile evin salonunda ve mutfağında yerini aldı.

Mutfakta dolap renklerine uygun olacak şekilde açık renk ve taş desenli duvar kağıtları kullanıldı. Açık renk taş desenli duvar kağıtları ile mutfakta oldukça doğal bir hava yakalandı. Dolap arasında kalan tezgah üstü ara bölmede yine dolaplar ile uyumlu fayans eşlik etti. Aynı zamanda mutfağın genelinde aydınlatma olarak spot ışıklar ve birkaç yuvarlak desenli asma tavan kullanıldı.

Evin mutfağı ile salonunun birleşik olması arada ciddi bir uyum olması gerektiğinin en açık göstergesidir. Burada salonun yer döşemeleri ve pvc kenarları; mutfak dolapları ile uyumlu olacak şekilde koyu kahve tonda seçildi. Bu şekilde dolapların açık rengi ve sadeliği daha çok ön plana çıkarılmış oldu.

Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu işinde salonun iki ayrı duvarında birbirinden farklı duvar kağıtları kullanıldı. Her iki duvar kağıdı renk olarak açık ve koyu olacak şekilde duvara yapıştırıldı. Devamında salonda da aydınlatmalar spot ışıklar yardımı ile sağlandı.

Evin salonunda kullanılan pencere ve balkon kapıları koyu renk pvc ile dekore edilmiştir. Salonun tam ortasında kalan büyük pencerede yine aynı koyu renkte panjur kullanılmıştır.

Salon ile mutfak cephesinde yer alan balkonda, mutfak zemininde kullanılan yüzey kaplama malzemesi kullanılarak bütünlük sağlandı. Mutfak ve salona açılan mobilya kapılar krem renkli seçilirken kenarları kahve tonda kullanıldı. Açık renk kapılar ile mekana ayrıca ferah bir görüntü katıldı.

Salonda ısıtma sistemi için konumlanan petekler modern ve sade bir görünüme sahip peteklerden saçildi ve monte edildi. Zeminde kullanılan zemin kaplama malzemesi, kolay temizlenebilir ve suya karşı dirençli malzemelerden seçildi.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık tadilat ve iç dekorasyon dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak ve yaşam alanlarınızı yeniden inşa etmek istiyorsanız; siz de iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mutfak tadilatında once:

Mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu bitmış hali:

Toplam görüntüleme sayısı: 2172. Bugün: 3

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı. Devam...

Bornova Mutfak Yenileme Projesi

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir de Bornova mutfak yenileme projesi ile başarılı ve profesyonel çalışmalarına imza atmaya devam etmektedir. Mutfak tadilatları konusunda; sizler için pratik çözümler ve konforlu yaşam alanları ortaya çıkarmak için profesyonel ka Devam...

Banyo Tadilat

Banyo tadilat veya banyo yenileme gibi başlı başına ayrı bir kalem ve tamamen tecrübe ve kalite ister. Çünki banyo tadilatında alt yapıda yaşayacağınız küçük bir sorun sizlere ilerde çok büyük bir proplem yaratabilir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA