rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Bayraklı Mutfak Tadilatı Ve Salon Dekorasyonu

2019-10-01

Bayraklı Mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu (360° Sanal Turu)

Bayraklı Mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu üzerine yeni projesini başarı ile tamamladık. Proje kapsamında yapılan çalışmalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

Söz konusu tadilat yapılacak alan mutfak olunca ciddi bir plan yapılması gerekti. Ustalarımız, Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu üzerine projesini hazırladı ve çalışma ekibimizi eve yönlendirdi. Mutfakta tadilat yapılacak alan komple açılarak yarı inşaat haline getirildi. Burada tadilatın başlangıç noktası elektrik ve su hatlarının yenilenmesi oldu. İyi bir tadilatta daha sonrada tesisatlarda asla sorun çıkmaması gereklidir. Bu sebeple özellikle mutfağın su tesisatı çok iyi şekilde sıfırlandı. Mutfak için genişletilen alanda duvarlarda kırık olan yerler dolgu malzemesi ile kapatıldı.

Gerekli düzlük sağlandıktan sonra öncelikle yer yüzeyler en uygun zemin kaplama ürünleri ile kaplandı. Daha çok siyah beyaz ağırlıkta kullanılan yer döşemeleri modern çizgiler ile evin salonunda ve mutfağında yerini aldı.

Mutfakta dolap renklerine uygun olacak şekilde açık renk ve taş desenli duvar kağıtları kullanıldı. Açık renk taş desenli duvar kağıtları ile mutfakta oldukça doğal bir hava yakalandı. Dolap arasında kalan tezgah üstü ara bölmede yine dolaplar ile uyumlu fayans eşlik etti. Aynı zamanda mutfağın genelinde aydınlatma olarak spot ışıklar ve birkaç yuvarlak desenli asma tavan kullanıldı.

Evin mutfağı ile salonunun birleşik olması arada ciddi bir uyum olması gerektiğinin en açık göstergesidir. Burada salonun yer döşemeleri ve pvc kenarları; mutfak dolapları ile uyumlu olacak şekilde koyu kahve tonda seçildi. Bu şekilde dolapların açık rengi ve sadeliği daha çok ön plana çıkarılmış oldu.

Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu işinde salonun iki ayrı duvarında birbirinden farklı duvar kağıtları kullanıldı. Her iki duvar kağıdı renk olarak açık ve koyu olacak şekilde duvara yapıştırıldı. Devamında salonda da aydınlatmalar spot ışıklar yardımı ile sağlandı.

Evin salonunda kullanılan pencere ve balkon kapıları koyu renk pvc ile dekore edilmiştir. Salonun tam ortasında kalan büyük pencerede yine aynı koyu renkte panjur kullanılmıştır.

Salon ile mutfak cephesinde yer alan balkonda, mutfak zemininde kullanılan yüzey kaplama malzemesi kullanılarak bütünlük sağlandı. Mutfak ve salona açılan mobilya kapılar krem renkli seçilirken kenarları kahve tonda kullanıldı. Açık renk kapılar ile mekana ayrıca ferah bir görüntü katıldı.

Salonda ısıtma sistemi için konumlanan petekler modern ve sade bir görünüme sahip peteklerden saçildi ve monte edildi. Zeminde kullanılan zemin kaplama malzemesi, kolay temizlenebilir ve suya karşı dirençli malzemelerden seçildi.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık tadilat ve iç dekorasyon dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak ve yaşam alanlarınızı yeniden inşa etmek istiyorsanız; siz de iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mutfak tadilatında once:

Mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu bitmış hali:

Toplam görüntüleme sayısı: 2363. Bugün: 3

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Buca Diş Hastane Tadilatı

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu. Devam...

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu

İzmir Gaziemir iç mimar ev dekorasyonu çalışması yatak odası için göz kamaştırıcı bir alçıpan aydınlatma seçimi kullanıldı. Alçıpan yardımı ile yatağın olduğu kısımdan tavana bir bölüm çıkılarak buraya spot ışık yerleştirildi. Devam...

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA