rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık
Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Bornova Mutfak Yenileme Projesi

2019-10-21

İzmir Bornova mutfak yenileme (360° Sanal Turu)

İzmir Bornova mutfak yenileme 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, Bornova mutfak yenileme projesi ile başarılı ve profesyonel çalışmalarına imza atmaya devam etmektedir.

Mutfak tadilatları konusunda; sizler için pratik çözümler ve konforlu yaşam alanları ortaya çıkarmak için profesyonel kadromuz ile çalışmaktayız. İşimizi büyük titizlikle takip ederek, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en başarılı tasarımları ortaya çıkarmaktayız.

İzmir de Bornova Mutfak Yenileme Kapsamı

A’dan Z’ye Yeni Bir Mutfak!

Mutfak yenileme projesi çerçevesinde; mutfakta bütün dolaplar sökülmüştür. Mutfak balkonu çıkış kapısına doğru yer alan, sağ ve sol duvarlar kolona kadar kırılmıştır. Burada balkonun mutfağa dahil edilmesi ile daha geniş bir mutfak kullanım alanı ortaya çıkarılması hedeflenmiştir.

Mutfakta tezgah arası kısımda yer alan seramikler, mutfak tezgahı ve balkonda yer alan camlar sökülmüştür. Balkon camları ısı camlı comfort model camlarla yenilenmiştir. Camların orta kısmı yaylı, sağ ve sol kısımları sabir şekilde olan PVC doğrama yapılmıştır.

İzmir Bornova mutfak yenileme projesi için müşterilerimize farklı çözümler de üretmekteyiz. Bunun en bariz örneği; mutfak tadilat sırasında eğer müşterimiz uygun görürse, zemin seramiklerini sökmeden üzerine yeni döşeme çalışması yapabilmemizdir. Mutfak zemininde eski seramikleri sökmeden modern uygulamalar ile granit uygulaması yapmaktayız. Koridorda yer alan portmantoyu sökülerek, yeni mutfak dolabı ile uyumlu country seri portmanto yerleştirildi. Daire iç kapıları sökülerek kendimize ait atölyelerde boyayarak evde genel sade, şık ve modern bir hava yakalandı. Bu sayede sadece mutfakta değil, mutfağa açılan alanların da uyumlu olacak şekilde yenilenmesi sağlandı. Aynı şekilde daireye ait çelik kapı da sökülerek yenilendi.

Yapılan sözleşme gereği; mutfakta yer alan su tesisatı, kalorifer tesisatı, elektrik tesisatı ve doğalgaz tesisatının alt yapı değişiklikleri yapılarak eksiklikler giderilmiştir. Alt ve üst yapıları yenilenerek hazır hale getirilmiştir.

Mutfak sağ duvarında bulunan kısımda komple boy dolap konulmuştur. Buzdolabının da içine girebileceği, içerisinde bir adet boy kilerin olduğu avangard country tarz dolap seçilmiştir. Eski mutfağa ait mutfak dolabının yerine; kapının sol tarafından başlamak kaydıyla L şeklinde alt ve üst country mutfak dolabı yapıldı. Mutfak dolabına ve ada şeklindeki tezgaha; çimstone tezgah ile buçuklu, damla granit ankastre evye konulmuştur.

Çalışmanın başında mutfak ve balkon arasında açılan kısma yarım ada şeklinde tezgah ve dolap yapıldı. Bu tezgah, sökülen kapıya kadar ki kısmı ön ve arkadan kullanılacak şekilde yerleştirildi. Bu tezgah çalışması aynı zamanda ocak konulmak üzere dizayn edildi.

Mutfak, koridor ve balkon üçlüsünde; alçı ve kartonpiyer tamiratı yapılarak yenilenmiştir. Akabinde boyama çalışması yapılmıştır. Boyama esnasında özellikle kıvrım ve söküm aşamalarında odalar korumaya alınmıştır.

Mutfak Yenileme Projesi Hazırlık Aşaması

Kırım ve söküm aşamalarına geçmeden önce müşterimizle karşılıklı istişare sonucunda izlenecek yol hakkında mütabık kalıp, proje hazırlığına o şekilde başlamaktayız. Projeyi 3D çizim ile hazırlayarak daha gerçekçi bir halde müşterinin de hayal edebileceği bir şekilde son kez onaya sunmaktayız. Onay alındıktan sonra mobilya imalatına geçmekteyiz. Bornova mutfak yenileme projesi esnasında ortaya çıkan moloz ve pisliklerin vinçli asansör ile indirilerek nakliye yoluyla atılmasını sağlıyoruz.

Siz de; mutfak yenileme projelerimiz ile evinize modern bir mutfak kazandırmak isterseniz,Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.

Bornova mutfak yenileme öncesi ve sonrası

Mutfak yenileme öncesı:

Mutfak yenileme sonrası:

Toplam görüntüleme sayısı: 716. Bugün: 4

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Karşıyaka Anahtar Teslim Tadilat İç Dekorasyon

Karşıyaka anahtar teslim tadilatta modern ve lüks paket tadilatın iç içe olduğu bir tadilat projesi uygulanmıştır. Bu tadilatta yapılan işlerden bahsedecek olursak; elektrik, su, katkalorifer, doğalgaz tesisatı alt yapı ve üst montajı ve dairenin genelinde proje de Devam...

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu

İzmir Gaziemir iç mimar ev dekorasyonu çalışması yatak odası için göz kamaştırıcı bir alçıpan aydınlatma seçimi kullanıldı. Alçıpan yardımı ile yatağın olduğu kısımdan tavana bir bölüm çıkılarak buraya spot ışık yerleştirildi. Devam...

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA