rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Buca Diş Hastane Tadilatı

2020-03-18

Buca bolgesinde diş hastane tadilatı (360° Sanal Turu)

Buca bolgesinde diş hastane tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak son başarılı çalışmamıza, Buca Diş Hastanesi’nde imza attık. Uzun dönemler boyunca halka sağlık sektöründen kaliteli hizmet sunan diş hastanesinde baştan sona yürüttüğümüz tadilat çalışmamız ile yepyeni ve modern görünümüne kavuştu.

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu.

Tavan alçıpanları tadilatından sonra spot ışıklar yenilenerek mekânda ayrıca derin bir hava yakalandı. Hastane içerisinde kapılar baştan sona yenilendi. Duvarlar gerekli boya çalışmaları yapılarak sade, şık ve modern bir görünüme kavuştu. Sağlık sektörünün hassasiyeti göz önünde bulundurularak en hijyenik alanları oluşturmak adına yer yüzeylerde, ortama en uygun zemin kaplama malzemesi uygulandı. Zemin kaplama işlemi, kesinlikle çok büyük hassasiyet ve uygulamada tecrübe gerektiren bir çalışmadır. Özellikle sağlık sektöründen hizmet veren bir iş ortağı ile yürüttüğümüz bu tadilat projesinde, hastane genelinde hijyen konusunda asla sorun yaşanmayacak bir zemin ile işimizi teslim ettik.

Buca tadilat hastane içerisinde; malzemelerin yer aldığı dolaplar da baştan sona yenilenerek, hastaların kendilerini daha güvende hissedecekleri bir ortamda tedavi olmalarına olanak sağlanacaktır.

Şirket olarak; iş ortaklarımızın kendilerini en iyi şekilde ifade edecekleri bir iş ortaya çıkarmalarının bizim de kalitemizi yansıtacağının bilincindeyiz. Bu nedenle yapımını üstlendiğimiz bütün Buca tadilat projelerinde; iş anlaşması yapıldığı andan itibaren mekânda bütün eksikler tespit edilir ve zaman en ekonomik şekilde değerlendirilir.

Buca Tadilat yapılacak alanda kısa sürede işlemin tamamlanması, işlerin aksamaması yönüyle oldukça önemlidir. Profesyonel ve işinde başarılı kadromuz ile tadilat işleriniz, büyük titizlikle yapılmaktadır.

Siz de; tadilat işlerinizin başarılı ve sorunsuz şekilde yapılmasını istiyorsanız, bizimle mutlaka irtibata geçebilirsiniz.

Toplam görüntüleme sayısı: 445. Bugün: 4

Buca Diş Hastane Tadilatı yapım aşamasında fotograflari:

"Buca Diş Hastane Tadilatı"- projelerinde 31 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...

Banyo Tadilat

Banyo tadilat veya banyo yenileme gibi başlı başına ayrı bir kalem ve tamamen tecrübe ve kalite ister. Çünki banyo tadilatında alt yapıda yaşayacağınız küçük bir sorun sizlere ilerde çok büyük bir proplem yaratabilir. Devam...

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA