rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Buca bolgesinde diş hastane tadilatı (360° Sanal Turu)

Buca bolgesinde diş hastane tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Buca Diş Hastane Tadilatı

Ölmez Dekorasyon olarak son başarılı çalışmamıza, Buca Diş Hastanesi’nde imza attık. Uzun dönemler boyunca halka sağlık sektöründen kaliteli hizmet sunan diş hastanesinde baştan sona yürüttüğümüz tadilat çalışmamız ile yepyeni ve modern görünümüne kavuştu.

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu.

Tavan alçıpanları tadilatından sonra spot ışıklar yenilenerek mekânda ayrıca derin bir hava yakalandı. Hastane içerisinde kapılar baştan sona yenilendi. Duvarlar gerekli boya çalışmaları yapılarak sade, şık ve modern bir görünüme kavuştu. Sağlık sektörünün hassasiyeti göz önünde bulundurularak en hijyenik alanları oluşturmak adına yer yüzeylerde, ortama en uygun zemin kaplama malzemesi uygulandı. Zemin kaplama işlemi, kesinlikle çok büyük hassasiyet ve uygulamada tecrübe gerektiren bir çalışmadır. Özellikle sağlık sektöründen hizmet veren bir iş ortağı ile yürüttüğümüz bu tadilat projesinde, hastane genelinde hijyen konusunda asla sorun yaşanmayacak bir zemin ile işimizi teslim ettik.

Buca tadilat hastane içerisinde; malzemelerin yer aldığı dolaplar da baştan sona yenilenerek, hastaların kendilerini daha güvende hissedecekleri bir ortamda tedavi olmalarına olanak sağlanacaktır.

Şirket olarak; iş ortaklarımızın kendilerini en iyi şekilde ifade edecekleri bir iş ortaya çıkarmalarının bizim de kalitemizi yansıtacağının bilincindeyiz. Bu nedenle yapımını üstlendiğimiz bütün Buca tadilat projelerinde; iş anlaşması yapıldığı andan itibaren mekânda bütün eksikler tespit edilir ve zaman en ekonomik şekilde değerlendirilir.

Buca Tadilat yapılacak alanda kısa sürede işlemin tamamlanması, işlerin aksamaması yönüyle oldukça önemlidir. Profesyonel ve işinde başarılı kadromuz ile tadilat işleriniz, büyük titizlikle yapılmaktadır.

Siz de; tadilat işlerinizin başarılı ve sorunsuz şekilde yapılmasını istiyorsanız, bizimle mutlaka irtibata geçebilirsiniz.

Toplam görüntüleme sayısı: 198. Bugün: 3

Tadilat fotograflari:

"Buca Diş Hastane Tadilatı". Bu tadilat projelerinde 31 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı. Devam...

İzmir en iyi iç mimar Alsancak ev tadilatı

Ölmez dekorasyon tarafından İzmir Alsancak’ta gerçekleştirdiğimiz ev tadilatı ile sıfırdan başlayarak detaylı bir çalışma yapılarak modern ve lüks bir yaşam alanı oluşması sağlanmıştır. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA