rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

İzmir Karabağlar Banyo Tadilat Dekorasyon Tasarımı

2019-11-23

İzmir Banyo Tadilat Dekorasyon (360° Sanal Turu)

İzmir Banyo Tadilat Dekorasyon 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir Karabağlar banyo tadilat dekorasyon tasarımı ile akıllarda yer eden bir çalışmaya daha imza attı.

Banyo tadilat dekorasyon konusunda bölgenin en iyi çalışmalarını yürüten şirketimiz son olarak Karabağlarda bir dairenin banyo tadilat ve dekorasyon işini aldı. Muhteşem bir görünüme kavuşan banyo için yaptığımız çalışmaları sizler için kısaca anlatmak isteriz.

Baştan Sona Yenilenen Bir Banyo!

Varolan banyoyu yenilemek adına ilk çalışma seramiklerin ve duşakabinin yerinden sökülmesi ile başladı. Banyo içerisinde tam bir inşaat görünümü yer aldı. Bu aşamada su tesisatlarının tamammı yenilendi. Aynı şekilde banyo içerisinde elektrik tesisatları da yenilenerek alt yapıya ait bütün çalışmalar sonlandırıldı.

Banyo tadilat dekorasyon için camın bulunduğu noktaya göre duşakabin ve banyo dolabının nerede konumlandırılacağı zaten proje ile hazırlanmıştı. Bu aşamada tesisat yenilerken açılan yerler düzgün şekilde kapatıldı. İşin görünen kısmında duvarlara ait seçilen seramikler döşendi. Banyo genelinde açık renk fayans yüzeyler ile siyah renk kullanıldı. Siyah renk banyo için oldukça asil bir duruş sergiledi. Duvarlarda seramiklerin döşeme işi bittikten sonra, banyo tavanında asma ve gergi tavan çalışması yapıldı. Yine tavandada kullanılan siyah renk spot ışıkların verdiği ışığı direk zemine yansıttı. Siyah asma tavanda yer alan beyaz noktalı desen banyoya ayrıca bir şıklık katmış oldu. Özellikle duşakabin kısmında siyah kalan kısımda açık renk kullanılarak farklılık yaratıldı.

Yer yüzeyler için de seramikler döşendi ve kuruması için belirli müddet beklenildi. Banyoda hilton lavabo ve aynalar kullanılarak oldukça modern bir görünüme kavuşması hedeflendi. Modern görünümün yanında kullanılan alana oranla çok kullanışlı bir alana sahip olunması sağlandı.

Lavabo ve duşakabinde yer alacak vitrifiye grubu monte edildi. Vitrifiye hilton lavabo ve siyah renk ile uyum içerinde olacak şekilde tercih edildi. Banyoda lavabonun hemen yanında büyük bir boy aynası da banyoda yerini aldı. Yine aynı şekilde hilton lavabonun üst kısmında uyumlu olan ayna modeli kullanıldı.

Son olarak, duşakabin kısmında siyah fayanslar ile bütünlük içerisinde kenar çerçeveleri siyah olan duaşakabin banyoda yerini aldı. Banyo kapısı yerine monte edilerek modern bir görünüme kavuşan banyonun kapısı kapandı.

Siz de modern banyo tadilat dekorasyonu için yardım almak istiyorsanız, bizimle mutlaka irtibata geçebilirsiniz.

İzmir banyo tadilat dekorasyon iş sırasında:

Toplam görüntüleme sayısı: 1965. Bugün: 3

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket)

Ultra lüks paket dahilinde Narlıdere Daire tadilatı projesinde başarılı ile çalışmalarımızı bitirerek, daire sahiplerini hayallerindeki ev ve konforlu bir yaşam ile buluşturduk. Devam...

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA