rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu

2021-06-03

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Gaziemir İç Mimar Çalışmaları

Gaziemir iç mimar çalışmaları kapsamında Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık başarılı bir projeyi daha sahibine teslim etti.

Dairenin tamamında yapılan dekorasyon çalışması ile harika ve modern bir daire ortaya çıktı. Gaziemir iç mimar çalışması yapılan dairede yer alan büyük salonda yapılan değişiklikleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

Salonun tamamında duvar kağıtları kullanıldı. Alçıpan nişler ve doğal taşalar yardımı ile salonun konseptine uygun TV ünitesi hazırlandı. Duvarlarda ise dekoratif amaçlı belirli aralıklarla çıtalama yapılarak duvar çerçevesi yapıldı. Yine dekorasyonu şık hale getirecek dekoratif ayna kullanıldı. Köşede boş duran kısa duvara, kitap ya da dergi koymak üzere değerlendirilecek uçan küp raflar yapıldı. Yine bizim tasarladığımız mermer masa ile salon hem şık hem de modern bir görünüm kazandı. Evin tamamında renk uyumu sağlanarak zarif bir görüntü yakalandı.

Çocuk odasında; alçıpanlar yardımı ile yine duvarda dekoratif çalışmalar yapıldı. İki yatak altından açılan çekmeceler ile yerine konuldu. Çalışma masası daha rahat ders çalışılabilmesi için ışıklı dizayn edildi. Aydınlatmalı kitaplık ile çocuk odası çok daha eğlenceli bir hal aldı.

İzmir Gaziemir iç mimar çalışması yatak odası için göz kamaştırıcı bir alçıpan aydınlatma seçimi kullanıldı. Alçıpan yardımı ile yatağın olduğu kısımdan tavana bir bölüm çıkılarak buraya spot ışık yerleştirildi. Özel yapım mobilya olan yatak yandan çekmeceli olarak yapıldı. Özel yapım mobilya olan gardolap, iç dizaynı ile rahat bir kullanım sağlamak üzere tasarlandı. Ayna ve makyaj masası özel tasarımı cilalı boya ile desteklenerek oldukça göz kamaştırıcı bir tasarım oldu. Yatak odasında görünmeyen kapı ile tasarlanmış bir giyinme odası hazırladık. Aynı zamanda odada ebeveyn banyosu ile konforlu bir alan oluşturduk.

Koridor kısmında ise yer alan asma tavan ve duvar kağıtları ile eve hareket katılmıştır. Özellikle özel mermer standlı yapılan dekoratif ayna kendisine hayran bırakacak cinsten oldu. Son olarak evin girişine doğru yöneldiğimizde yine özel yapım portmanto ile evin dekorasyonunu tamamlamış halde sahiplerine teslim ettik.

Siz İzmir de eviniz için Gaziemir iç mimar çalışması yaptırmak istiyorsanız Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.

Once:

Sonra:

Toplam görüntüleme sayısı: 1347. Bugün: 5

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu yapım aşamasında fotograflari:

"Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu"- projelerinde 60 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Kuşadasi Modern Mutfak Tadilatı

Kuşadsı mutfak tadilatın da mutfak için gerekli olan tesisat alt yapı ve üst montajı yapılmış ve ayrıca çok küçük ve kullanışsız olan mutfak terasla birleştirilerek, daha kullanışlı ve şık bir alan haline getirilmştir. Devam...

Manavkuyu ev yenileme

Manavkuyu ev yenileme projesi ile İzmir’ deki bir başarılı çalışmamamızı ev sahiplerine teslim ettik. Komple ev tadilatı şeklinde aldığımız projeyi modern ve hoş bir tasarım ile hazırladık. Devam...

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA