rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu

2020-01-11

İzmir Gaziemir İç Mimar Ev Dekorasyonu (360° Sanal Turu)

İzmir Gaziemir İç Mimar Ev Dekorasyonu 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Gaziemir İç Mimar Çalışmaları

Gaziemir iç mimar çalışmaları kapsamında Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık başarılı bir projeyi daha sahibine teslim etti.

Dairenin tamamında yapılan dekorasyon çalışması ile harika ve modern bir daire ortaya çıktı. Gaziemir iç mimar çalışması yapılan dairede yer alan büyük salonda yapılan değişiklikleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz:

Salonun tamamında duvar kağıtları kullanıldı. Alçıpan nişler ve doğal taşalar yardımı ile salonun konseptine uygun TV ünitesi hazırlandı. Duvarlarda ise dekoratif amaçlı belirli aralıklarla çıtalama yapılarak duvar çerçevesi yapıldı. Yine dekorasyonu şık hale getirecek dekoratif ayna kullanıldı. Köşede boş duran kısa duvara, kitap ya da dergi koymak üzere değerlendirilecek uçan küp raflar yapıldı. Yine bizim tasarladığımız mermer masa ile salon hem şık hem de modern bir görünüm kazandı. Evin tamamında renk uyumu sağlanarak zarif bir görüntü yakalandı.

Çocuk odasında; alçıpanlar yardımı ile yine duvarda dekoratif çalışmalar yapıldı. İki yatak altından açılan çekmeceler ile yerine konuldu. Çalışma masası daha rahat ders çalışılabilmesi için ışıklı dizayn edildi. Aydınlatmalı kitaplık ile çocuk odası çok daha eğlenceli bir hal aldı.

İzmir Gaziemir iç mimar çalışması yatak odası için göz kamaştırıcı bir alçıpan aydınlatma seçimi kullanıldı. Alçıpan yardımı ile yatağın olduğu kısımdan tavana bir bölüm çıkılarak buraya spot ışık yerleştirildi. Özel yapım mobilya olan yatak yandan çekmeceli olarak yapıldı. Özel yapım mobilya olan gardolap, iç dizaynı ile rahat bir kullanım sağlamak üzere tasarlandı. Ayna ve makyaj masası özel tasarımı cilalı boya ile desteklenerek oldukça göz kamaştırıcı bir tasarım oldu. Yatak odasında görünmeyen kapı ile tasarlanmış bir giyinme odası hazırladık. Aynı zamanda odada ebeveyn banyosu ile konforlu bir alan oluşturduk.

Koridor kısmında ise yer alan asma tavan ve duvar kağıtları ile eve hareket katılmıştır. Özellikle özel mermer standlı yapılan dekoratif ayna kendisine hayran bırakacak cinsten oldu. Son olarak evin girişine doğru yöneldiğimizde yine özel yapım portmanto ile evin dekorasyonunu tamamlamış halde sahiplerine teslim ettik.

Siz İzmir de eviniz için Gaziemir iç mimar çalışması yaptırmak istiyorsanız Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.

Once:

Sonra:

Toplam görüntüleme sayısı: 787. Bugün: 2

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu yapım aşamasında fotograflari:

"Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu"- projelerinde 60 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı. Devam...

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı da mutfak tadilatı gibi başlı başına ayrı bir kalem ve tamamen tecrübe ve kalite ister. Çünki banyo tadilatında alt yapıda yaşayacağınız küçük bir sorun sizlere ilerde çok büyük bir proplem yaratabilir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA