rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

İzmir Yeşilyurt Salon Dekorasyonu ve Lokal Banyo Tadilatı

2022-05-19

İzmir Yeşilyurt Salon Dekorasyonu (360° Sanal Turu)

İzmir Yeşilyurt Salon Dekorasyonu 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık olarak, İzmir Yeşilyurt’ taki son tadilat ve dekorasyon projemiz olan salon dekorasyonu ile yeni bir başarılı çalışmaya imza attık. Tamamlanan salon dekorasyonu ve banyo tadilatı sonunda ev kiracileri için yeni modern bir görünümlü ev ile baş başa bıraktık ????

Peki Yeşilyurt’taki bu güzel ev kiracileri için nasıl bir çalışma sürecine girdik ve proje boyunca nasıl çalışmalar yürüttük. Yaptığımız çalışmanın kapsamı genel çerçevede bir salon dizayn ve banyo içerisinde Hilton lavabo işi oldu. Tadilat işi öncesinde müşterimiz ile anlaşma sağladıktan sonra gerekli yazılı sözleşmeyi imzaladık ve işimize bu şekilde başladık. Yapacağımız işin genel hatları hakkında ev kiracine detaylı şekilde bilgi verdik.

Salon Dekorasyonu Tadilatı Başlıyor!

Bu çalışmamızda evimiz dolu ve ev kiracilerinin de evin içerisinde olduğu bir süreçle beraberdik. Kesinlikle usta ekibimiz için de keyifli olan bu çalışma için öncelikle ev içerisinde diğer eşyaların zarar görmesini engellemek için ambalaj ve paketleme işlemi yaptık.

Sonrasında, salon içerisindeki balkon duvarı kırdık ve doğramalarını sökerek yeni dekorasyona uygun bir balkon girişi hazırladık. Oturma alanında TV Ünitesinin yeni yeri için güzel bir duvar örüldü ve balkon ile bitişik hiza modern görünümü ile beraber hazırlandı.

Salon kısmında ise iki ayrı alan oluşturuldu. Bir yanda yemek masası için ayrılan alan diğer yanda ise koltuğun yer aldığı oturma alanı. Kapıdan giriş kısmında hemen karşımıza yemek alanı çıkacak ve salona girdikten sonra ayrı bir oturma alanı olacak şekilde tasarımı geliştirdik.

Salon içerisinde yer alan elektrik tesisatı da yeni tasarıma ve kullanıma uygun olacak şekilde ortalandı. Yeni projeye uygun elektrik alt yapısı kuruldu.

İç mimari salon dekorasyonu için en güzel dokunuşlardan birisi duvara yaptığımız çıtalama çalışması oldu. Duvar boyası renginin seçimi ile duvarların ışıkla buluşması salonu bambaşka bir havaya soktu. Yemek alanında çıtalama haricinde ara aynalar kullanıldı. Aynı samanda çıtalamanın sağ ve soluna aplik uygulaması yapıldı. Duvarlar için özellikle iç ve dış alçı sıva çalışması yapıldı. Alçı ve sıva işi bittikten sonra duvar ve tavanda boya işi tamamlandı. Sonrasında ise yerlerse sistre ve cila çalışması yapıldı. Bu sayede daha parlak zemin elde edildi.

Salon camına tül, güneşlik ve fon seçimi dizayna uygun olacak şekilde yapıldı. TV Ünitesi alanına kolon da içe dahil edilerek özel yapım bir ünite hazırlandı. Bu üniteyi kendi imalathanemizde tamamen bu projeye uygun olacak şekilde hazırladık. TV kısmı ve yan kısmında kapıya doğru uzanan raflar ve dolaplar şeklinde hazır edildi. Beyaz renk ile salonda bütünlük sağlandı.

Lokal Banyo Tadilatı ile Salon Dekorasyonu için Destek Tam!

Banyoda ise özellikle çamaşır makinesinin olduğu alana özel ölçüler ile 120 cm ölçülerinde dolap hazırlandı. Ancak esas dokunuş Hilton lavabo yapımı oldu. Hilton lavabo aynasında kumlama yapıldı ve led ışıklar monte edildi. Sağ ve solunda aplik çalışması yapıldı. Banyoda lavaboya uyacak şekilde su ve elektrik tesisatı baştan düzenlendi. Üst montajlar da bu şekilde yapıldı.

İzmir Yeşilyurt’ ta tamamladığımız bu güzel proje ile ev kiracilerine uzun ömürlü kullanımlar diliyoruz. Siz de evlerinizde en güzel İzmirde iç mimari salon dekorasyonu çalışmaları için Ölmez Dekorasyon& İç Mimarlık ile irtibata geçebilirsiniz.

İzmir Yeşilyurt Salon Dekorasyonu ve Lokal Banyo Tadilatın başlanmadan önceki hali:

İzmir Yeşilyurt Salon Dekorasyonu ve Lokal Banyo Tadilatın bittikten sonraki hali:

Toplam görüntüleme sayısı: 2456. Bugün: 3

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Devam...

İzmir Karabağlar Banyo Tadilat Dekorasyon Tasarımı

İzmir banyo tadilat dekorasyon konusunda bölgenin en iyi çalışmalarını yürüten şirketimiz son olarak Karabağlarda bir dairenin banyo tadilat ve dekorasyon işini aldı. Muhteşem bir görünüme kavuşan banyo için yaptığımız çalışmaları... Devam...

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA