rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Manavkuyu Mutfak Tadilatı

2021-05-04

Manavkuyu Mutfak Tadilatı (360° Sanal Turu)

Manavkuyu Mutfak Tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Manavkuyu mutfak tadilat projesi ile bir başarılı çalışmaya daha imza attı! En modern ve kullanışlı mutfaklar için siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Bu projemizde mutfak tadilatı düşünen ancak karar veremeyen müşterilerimize örnek olacak oldukça başarılı bir çalışma ortaya çıkardık. Mutfakta yapılacak çalışmaları ve hangi marka ürün kullanacağımızı sözleşmede açık şekilde belirttik. Buradan malın kalitesini araştırıp yaptığımız işin de ne ölçüde dayanıklı ve uzun ömürlü olduğunu ön görmeniz mümkündür.

Mutfağın tüm detayları ile yenilendiği çalışmada sizlere detayları aktarmak isteriz. İşte tüm detayları ile Manakuyu’ da yer alan mutfağımızın başlangıçtan sona geldiği yeni görünüm!

Manavkuyu Mutfak Tadilatı Öncesi:


Manavkuyu Mutfak Tadilatı Başlıyor.

Manankuyu’ da aldığımız bu mutfak tadilatı için müşterimiz ile tadilat sözleşmesi imzaladık. Bu sözleşme kapsamında tasarladığımız mutfağın 3D çizimini tamamladık ve müşterimize sunduk. Bunun üzerine müşterinin talepleri doğrultusunda dolaplarımızın da imalatına başladık.

Mutfak için en önemli yenilik mutfak dolapları olacaktı. Daha modern ve depolama alanı açısından en önemli kısım mutfak dolapları oldu. Tabi burada mutfağın ölçülerine uygun mutfak dolapları yapımını kendi imalathanemizde gerçekleştirdik. Mutfak dolabı için Hilton lavaboyu mutfağın genel görünümü için en doğru seçim olarak kullandık. Dolapların tamamı 1. Sınıf mdf lam malzemeden yapılmıştır. Dolap, portmanto ve Hilton lavabo kapakları memran vakumlu sisteme sahiptir.

Mutfak dolapları ve çekmece kapaklarında SAMET marka frenli sistem kullanılmıştır. Mutfak tezgahında damlalıklı çimstone kullanıldı. Bir adet boy kiler dolap ve içerisinde her biri birbirinden bağımsız raylı metal çekmeceler kullanıldı. 2 adet kaşıklık çekmecesi ve 2 adet de tencere çekmecesi tasarlandı.

Mutfak dolapları hazırlanırken mutfağın elektrik ve su tesisatı yenilendi. Sonrasında mutfak dolapları monte edildi. Monte işlemi sonrasında mutfak tezgahı yerleştirildi. Mutfak evye ve tezgah arası seramikler döşendi. Akabinde, mutfak üst elektrik tesisat bağlantıları yapılarak yerlerine takıldı.

Elektrik tesisatında kullanılan malzemeler; Öznur Kablo, Hes ve Seval markalarına aittir. Üst montajda ise VİKO kare serisini kullandık. Özellikle tezgah evye ve üst dolap arası kısımda yer verdiğimiz ledlere ait takımlarda oldukça şık ve minimal görüntü elde ettik. Led ve spotların motorları için tercih ettiğimiz markalar HOROZ, NOANS ve MARLAYT oldu.

Su ve ısıtma tesisatları için ise tercihimiz FIRAT Boru ve EGE Yıldız dan yana oldu. Mutfağımızı FİLLİ Silinebilen Boya ile boyadık.

Mutfak içerisinde yer alan moloz ve tadilat pisliklerinin tamamı toparlanarak evden dışarı çıkarıldı. Sonrasında mutfak alanı temiz şekilde Manakuyu Mutfak Tadilat teslimini gerçekleştirdik.

Manavkuyu Mutfak Tadilatı Sonra:

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Manavkuyu Mutfak Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık Manavkuyu mutfak tadilat projesi ile bir başarılı çalışmaya daha imza attı! En modern ve kullanışlı mutfaklar için siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz… Bu projemizde mutfak tadilatı düşünen ancak karar veremeyen müşterilerimize ör Devam...

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir. Devam...

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA