rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Manavkuyu Banyo Tadilatı

2020-10-22

Manavkuyu Banyo Tadilatı (360° Sanal Turu)

	
Manavkuyu Banyo Tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, Manavkuyu banyo tadilatı projesi ile yeni projeye daha hayat verdi! Yeni projemizin tesliminden sonra ortaya çıkan sevindirici tabloyu sizlerle de paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Manavkuyu banyo tadilat projesi aslında komple ev tadilatı olarak aldığımız bir iş. Ancak detaylı şekilde banyo içerisinde yaptığımız yenilikler ve modern görünümünü daha detaylı şekilde paylaşmak istedik. İşte banyo içerisinde yaptığımız çalışmalar ve banyonun şu an ki modern görünümü:

Manavkuyu Banyo Tadilatı Öncesi Anlaşma Süreci

Banyo tadilatı çalışması öncesinde müşterimiz ile anlaştığımız bütün hususları yazılı bir sözleşmeye aktardık. Çalışmanın tüm detayları, kullanılacak malzemenin miktarı ve markası, işin teslim süresi ve tutarı gibi birçok detay bu sözleşmede yer aldı. Sonrasında mütabık olduğumuzu gösterir sözleşmeyi karşılıklı okuyup teyit ettik ve imzaladık. Akabinde banyo tadilatı işine müşterimizin bize olan güveni ile başladık

Manavkuyu Banyo Tadilatı Başlıyor!

Karşılıklı imzalanan sözleşmeden sonra banyoda çalışmalarımıza başladık. 3d tasarım hazırladıktan sonra müşterimize tasarımı sunduk ve onay aldık. Öncelikle banyonun eski dolapları ve seramikleri söküldü. Yere dökülen molozlar temizlendi. Sonrasında banyo içerisinde yer alan tesisat alt yapısı yenilendi. Özellikle elektrik tesisatının kabloları büyük titizlikle yenilendi. Su tesisatında ise alt ve üst yapıların tamamı yenilendi. Giderler yeniden yapılandırıldı.

Banyonun içerisinde tesisat işleri tamamlandıktan sonra fayans ve seramikler döşendi. Özellikle modern ve minimal görüntü için gri ton tercih edildi. Gri seramikler ile krom kaplama ve beyaz tonları harika bir görünüm sundu.

Banyo içerisinde kapının tam karşısına duşakabini yerleştirdik. Duşakabin krom profilli şeffaf cam model olacak şekilde ayarlandı. Duşakabin içerisinde yine krom havalandırma kullanıldı. Duşakabin duvardan duvara dikdörtgen ölçülerde hazırlandı. İçerisinde küvet değil yere monte profille direk fayansa birleşik, damper camlı duşakabin tercih edildi. Banyoda klipin asma tavan kullanıldı. Klozet gömme rezervuar olacak şekilde kapının girişte soluna yerleştirildi. Buton yine gri tonlu oldu.

Banyo dolabı için Hilton lavabo kullanıldı. Beyaz ve süt kahve tonlarda dolap rengi ile oldukça modern bir görünüm elde edildi. Banyo dolabı için kulp kullanılmadı. Membran vakum sistemlidir. Hilton lavabo üzerinde dolap ve duvar arasındaki genişlikte led ışıklı ayna kullanıldı. Yine çamaşır makinesi üzerine beyaz tezgah ve onun biraz daha yukarına yine beyaz renkte iki kapaklı dolap yapıldı. Bu alan banyo kapısının hemen arkasında kalan kör kısımda yer almaktadır ve oldukça başarılı şekilde değerlendirilmiştir.

Manavkuyu banyo tadilatı işi için son olarak ortaya çıkan moloz ve tadilat kalıntıları temizlendi ve ev sahiplerine en güzel şekli ile teslim edildi. Güle güle kullanmaları dileğiyle.

Manavkuyu Banyo Tadilatı:

Toplam görüntüleme sayısı: 1182. Bugün: 2

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Güzelbahce Otel Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir’de otel tadilatlarında en çok tercih edilen tadilat firmasıdır. Bunun en önemli sebebi, almış olduğu projelerde A’dan Z Devam...

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu

İzmir Gaziemir iç mimar ev dekorasyonu çalışması yatak odası için göz kamaştırıcı bir alçıpan aydınlatma seçimi kullanıldı. Alçıpan yardımı ile yatağın olduğu kısımdan tavana bir bölüm çıkılarak buraya spot ışık yerleştirildi. Devam...

Anahtar Teslim Villa Tadilatı

Anahtar Teslim Villa Tadilatı projesinde tamamen avangard dekorasyon sitili ile ev sahiplerini, yeni evlerinde Avrupa şıklığında bir çizgiye taşıyor. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA