rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Manavkuyu ev yenileme

2020-12-14

Manavkuyu ev yenileme projesi ile İzmir’ deki bir başarılı çalışmamamızı ev sahiplerine teslim ettik. Komple ev tadilatı şeklinde aldığımız projeyi modern ve hoş bir tasarım ile hazırladık.

Ev yenileme çalışmalarımızda evin tamamında zemin, tavan ve duvarlar yenilenmektedir. Bir evi baştan aşağıya yenilemek için ihtiyaç duyulan tüm detaylara yer verdik. Müşterimiz ile karşılıklı olarak proje hakkında karar verdik ve 3d projelendirme sonrasında müşterimizin düzeltme istediği kısımlarda gerekli çalışmaları yaparak proje hazırlığını tamamladık. Bu komple ev tadilat çalışmasını sizlerle de paylaşarak sizler için önemli bir fikir kaynağı olmak hatta profesyonel yardım almak istediğinizde yardımcı olmaktır. İşte tüm detayları ile Manavkuyu ev yenileme projesi:

Manavkuyu Ev Yenileme ile Eviniz Başka Güzel!

Manavkuyu ev yenileme komple tadilat işinde öncelikli olarak boş aldığımız evde sökme ve kırma işlemlerini yaptık. Duvarlardaki seramiklerden yerdeki yüzey kaplamalara bataryalardan elektrik prizlerine kadar her detay söküldü. Duvar ve zemine şap atılarak gerekli düz zemin oluşturuldu.

Sıva altı ve sıva üstü iç tesisatlar (kat kaloriferi, ısıtma sistemleri, elektrik ve su tesisatları) baştan sona yenilendi. Duvarlarda tesisat işlemleri bittikten sonra gerekli alanlar alçı ile kapatıldı. Sonrasında sırayla oda oda çalışmalarımıza başladık.

Mutfak ve banyo için projemizde yer alan tezgah ve dolapları uygun ölçülerde hazırlanırken mutfakta ve banyodaki çalışmalarımızı tamamladık. Mutfakta fayans ve dolaplarla uyumlu olacak şekilde bej renk Filli Boya kullanıldı. Tavanlarda alçıpan kullanıldı. Dairenin balkonları için seramik döşemesi yapıldıktan sonra cam kapılar takıldı. Mutfakta karşılıklı iki sıralı mutfak tezgahı kullanıldı. Tencere dolapları, kaşıklıklar, kiler dolabı ile muhteşem bir depolama alanı oluşturuldu. Mutfakta Hilton lavabo kullanıldı ve mutfak dolapları membran vakum dolap tercih edildi. Beyaz mutfak dolapları ile uyumlu bej renk boya tercih edildi. Led ışıklandırma sistemi mutfak genelinde kullanılmak üzere hazır edildi.

Banyo seramikleri döşendi. Gri renk tonu ile evin genelinde oldukça uyumlu bir hava yakalandı. Banyoda gömme rezervuar kullanıldı. Çamaşır makinesi üst kısmına kapatıcı bir tezgah membran mobilyadan yapıldı ve üzerine 2 kapaklı dolap takıldı. Duşakabin duvardan duvara krom profil, şeffaf camlı fayans zemine monte teknesiz model kullanıldı. Krom havalandırma ile banyo genelindeki uyum sağlandı. Hilton lavabo üzerine led ışıklı iki yana dayalı ayna kullanıldı. Lavabonun yan kısmında banyo için kiler dolap yerleştirildi. Led ışık sistemi kullanılmak üzere hazır edildi,

Salonda yüzey kaplama çalışması için laminant yüzey tercih edildi. Kapılar ile uyumlu tonda açık renk tercih edildi. Salon boyası yapıldı. Filli boya bej renk ile evin diğer alanlarına uyumlu bir duruş yakalandı. Antrede kapı girişinde portmanto gömme olacak şekilde tasarlandı ve özel tasarım olarak hazır edildi. Yine beyaz kapaklar kullanıldı.

Manavkuyu ev yenileme işleminde bütün prizler yenilendi ve aydınlatma sistemleri kontrol edildi. Moloz ve ortaya çıkan tozlar temizlenerek daire ev sahibine başarılı şekilde teslim edildi.

Manavkuyu Ev Yenileme(eski yeni):

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...

Bornova Manavkuyu Anahtar Teslim Tadilat

Manavkuyu tadilat - yapılan genel işlerden bahsedecek olursak; elektrik tesisatı, su ve katkalarifer tesisatı, seramik uygulamaları, alçi sıva ve boya işleri, iç kapılar ve çelik kapı, alarım sistemı, laminat parke döşeme, mutfak dolabı, hilton lavoba, portmanto Devam...

Manavkuyu Banyo Tadilatı

Manavkuyu banyo tadilatı projesi ile yeni projeye daha hayat verdi! Yeni projemizin tesliminden sonra ortaya çıkan sevindirici tabloyu sizlerle de paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA