rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Güzelbahce Otel Tadilatı

2021-06-05

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir’de otel tadilatlarında en çok tercih edilen tadilat firmasıdır. Bunun en önemli sebebi, almış olduğu projelerde A’dan Z’ye büyük titizlik ve profesyonellikle çalışmasıdır.

Güzelbahçe otel tadilatı projesinde otele tam bir saray havası katarak, misafirlerin lüks ve konforlu bir dinlenme noktasına sahip olmalarını sağladık.

Otelde genel görüntüyü siyah ve gold renk şıklığı çerçevesinde buluşturduk. Goldun muşteşem şıklığını neredeyse her noktada çok yerinde kullandık.

Güzelbahçe tadilat alanında ortak kullanım yerlerinde zeminler, açık renk zemin kaplama malzemesi ile kaplanmıştır. Tavanlar da yine açık renkle kaplanarak alan da uyum sağlanmıştır. Otelin tamamında tavan alçıpan kenarları ve zemin kaplama korumaları gold renk ile kaplanmıştır.

Katlarda yer alan asansörler gold renklidir. Merdivenlerde siyah ve goldun ağırlıklı olarak kullanıldığı görülmektedir. Tavanda koridorları aydınlatacak belirli aralıklarda taşlı tavana sabit avize kullanılmıştır. Gold rengin ışıktaki yansıması da göz alıcı olmuştur. Koridorlarda dekorasyonu tamamlayıcı saksı çiçekler ve yine gold çerçeveli tablolar kullanılmıştır. Yine aynı şekilde duvarların tamamında koyu renk desenli ve içerisinde gold çizgiler olan duvar kağıdı kullanılmıştır. Elektrik prizleri de gold renkleri ile alandaki uyumun birer parçası olmuştur.

Güzelbahçe tadilat projesinde oda kapıları, koridorlardaki bekleme koltukları, odalardaki yatak başları ve tv üniterlerinin tamamı koyu renk mobilyadan yapılmıştır. Odalarda gold çizgili açık renkli halı döşemeler kullanılmıştır. Fon perdelerde gold ve simli dokudan olan kumaş seçilerek dekorasyonumuzu en şık hali ile tamamlamayı tercih ettik. Yatak başık kenarında koyu renk mobilya kullanılmış ve yatak örtüsü beyaza yakın bir renk ile koyu tonların karanlık havasını dağıtmıştır.

Güzelbahçe tadilat işi kapsamında tasarımın zemini, özellikle otele misafir olacak kişilerin konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Odalara bakıldığında yatağın yanı sıra deri koltuk takımı ve orta sehpa konumlandırılmıştır. Tv ünitesinin olduğu alan aynı zamanda çalışma masası olarak da tasarlanarak, iş için oteli kullanmak isteyenlerin, odalarında kalırken rahat bir şekilde çalışmalarını sağlayabilmeleri hedeflenmiştir. Otel misafirlerinin kullanımına uygun cam sürgülü gardolap alanı daraltmayacak şekilde duvara yerleştirilmiştir. Aynalı kapıların olması goldun hakim olduğu mekanda muhteşem bir derinlik hissi katmıştır.

Odalarda yer alan banyolarda ise siyah fayanslar kullanılmıştır. Duvarda kullanılan siyah fayansın tam orta kısmında yine gold renk ile uyum sağlaması için sarı renk fayans kullanılmıştır. Banyoda yer alan dolaplar aynalı modeldir ve siyah fayanslar içerisinde harika bir görünüme sahiptir.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık yine çok başarılı ve kaliteli bir projeye daha profesyonel imzasını atmıştır.

Toplam görüntüleme sayısı: 1725. Bugün: 2

Güzelbahce Otel Tadilatı yapım aşamasında fotograflari:

"Güzelbahce Otel Tadilatı"- projelerinde 31 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir. Devam...

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...

Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, tadilat ve iç mekan dekorasyonlarında sınır tanımadan çalışmaya devam ediyor. Konak bölgesinde pastane tadilatı projesi ile iş ortağımızı rakiplerinden çok daha ileri bir vitrine sahip hale getirdik. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA