rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Güzelbahce Otel Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, İzmir’de otel tadilatlarında en çok tercih edilen tadilat firmasıdır. Bunun en önemli sebebi, almış olduğu projelerde A’dan Z’ye büyük titizlik ve profesyonellikle çalışmasıdır.

Güzelbahçe otel tadilatı projesinde otele tam bir saray havası katarak, misafirlerin lüks ve konforlu bir dinlenme noktasına sahip olmalarını sağladık.

Otelde genel görüntüyü siyah ve gold renk şıklığı çerçevesinde buluşturduk. Goldun muşteşem şıklığını neredeyse her noktada çok yerinde kullandık.

Güzelbahçe tadilat alanında ortak kullanım yerlerinde zeminler, açık renk zemin kaplama malzemesi ile kaplanmıştır. Tavanlar da yine açık renkle kaplanarak alan da uyum sağlanmıştır. Otelin tamamında tavan alçıpan kenarları ve zemin kaplama korumaları gold renk ile kaplanmıştır.

Katlarda yer alan asansörler gold renklidir. Merdivenlerde siyah ve goldun ağırlıklı olarak kullanıldığı görülmektedir. Tavanda koridorları aydınlatacak belirli aralıklarda taşlı tavana sabit avize kullanılmıştır. Gold rengin ışıktaki yansıması da göz alıcı olmuştur. Koridorlarda dekorasyonu tamamlayıcı saksı çiçekler ve yine gold çerçeveli tablolar kullanılmıştır. Yine aynı şekilde duvarların tamamında koyu renk desenli ve içerisinde gold çizgiler olan duvar kağıdı kullanılmıştır. Elektrik prizleri de gold renkleri ile alandaki uyumun birer parçası olmuştur.

Güzelbahçe tadilat projesinde oda kapıları, koridorlardaki bekleme koltukları, odalardaki yatak başları ve tv üniterlerinin tamamı koyu renk mobilyadan yapılmıştır. Odalarda gold çizgili açık renkli halı döşemeler kullanılmıştır. Fon perdelerde gold ve simli dokudan olan kumaş seçilerek dekorasyonumuzu en şık hali ile tamamlamayı tercih ettik. Yatak başık kenarında koyu renk mobilya kullanılmış ve yatak örtüsü beyaza yakın bir renk ile koyu tonların karanlık havasını dağıtmıştır.

Güzelbahçe tadilat işi kapsamında tasarımın zemini, özellikle otele misafir olacak kişilerin konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Odalara bakıldığında yatağın yanı sıra deri koltuk takımı ve orta sehpa konumlandırılmıştır. Tv ünitesinin olduğu alan aynı zamanda çalışma masası olarak da tasarlanarak, iş için oteli kullanmak isteyenlerin, odalarında kalırken rahat bir şekilde çalışmalarını sağlayabilmeleri hedeflenmiştir. Otel misafirlerinin kullanımına uygun cam sürgülü gardolap alanı daraltmayacak şekilde duvara yerleştirilmiştir. Aynalı kapıların olması goldun hakim olduğu mekanda muhteşem bir derinlik hissi katmıştır.

Odalarda yer alan banyolarda ise siyah fayanslar kullanılmıştır. Duvarda kullanılan siyah fayansın tam orta kısmında yine gold renk ile uyum sağlaması için sarı renk fayans kullanılmıştır. Banyoda yer alan dolaplar aynalı modeldir ve siyah fayanslar içerisinde harika bir görünüme sahiptir.

Ölmez Dekorasyon yine çok başarılı ve kaliteli bir projeye daha profesyonel imzasını atmıştır.

Toplam görüntüleme sayısı: 107. Bugün: 5

Tadilat fotograflari:

"Güzelbahce Otel Tadilatı". Bu tadilat projelerinde 31 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

Güzelbahce bolgesinde otel tadilatı (360° Sanal Turu)

Yapılan Tadilat 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Buca Diş Hastane Tadilatı

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu. Devam...

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir. Devam...

Güzelbahce Otel Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, İzmir’de otel tadilatlarında en çok tercih edilen tadilat firmasıdır. Bunun en önemli sebebi, almış olduğu projelerde A’dan Z Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA