rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

2021-10-12

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat:


Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, işbirliği yaptığı bütün müşterilerine fiyatlandırma konusunda çeşitli paketler hazırlayarak her kesimin bütçesine hitap etmiştir.

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Burada ev sahiplerine anahtar teslim proje kapsamında, kesinlikle hiçbir eksik bırakılmaksızın tadilat ve dekorasyon işlemleri tamamlanarak anahtar teslim edildi.

Narlıdere tadilat çalışmamızda, minimal bir iç dekorasyon çalışması ile modern bir zerafet ortaya koyuldu. Ev genelinde kullanılan açık ve minimal renkler alanın tamamında genişlik ve ferahlık hissi uyandırdı. Evin girişi ile salon arasında duvar yerine modern çizgilere sahip parlak bir panel kullanıldı. Bu panelin arkasında kalan salonda aynalar ile derinlik katıldı. Tv ünitesinin yer aldığı alan baştan sona yenilenerek, büyük bir nish yardımı ile daha parlak ve zemin deseni ile uyumlu bir çerçeveye televizyon ve ses sistemi yerleştirildi.

Tavanda yine açık renkli bir asma tavan tercih edilerek spot aydınlatma kullanılmıştır. Salon genelinde duvar panellerinde aynalar kullanılmıştır. Zeminde epoksi zemin kaplama malzemesi kullanılarak çok modern, hijyenik bir alan oluşturulmuştur. Yer ve duvar zemin arasındaki uyum salonda kullanılan koltuk ve perdeler ile bütünlük kazanmıştır. Koltuklarda kullanılan gri tonlu örtüler ile perdeler arasında inanılmaz bir renk geçişi bulunmaktadır. Fon perdelerin rengi de aynı şekilde salonun tamamındaki renk uyumu ile adeta ahenk içerisinde dans etmektedir.

Yine odalarda kareler halinde duvar panelleri ve bu panellerde yine aynalar kullanılmıştır. Evin tamamında zemin ve aynalar arasında paylayan ışıklar evin tamamında aydınlık ve iç açıcı bir atmosfer oluşturdu. Evin tamamında aydınlatma spot ışıklar ile sağlanacak şekilde ayarlandı.

Çocuk odasında galaksi temalı bir oda konsepti hazırlandı. Beyazın hakim olduğu odada koyu mavi renk perdeler ve duvarlar yer aldı. Kullanılan konsolların üst kısımları yine galaksi mavisi olarak yerini aldı. Asma tavanda galaksi resmi ile oda bütünleşmiş oldu. Kullanılan galaksi temalı rustik perde odaya çok modern ve kullanışlı hava kattı.

Evin mutfağında cam önünde yer alan kısım boş bırakılarak tezgah ile ara mesafeli modern bir perde kullanılmıştır. Mutfak dolapları ise kendiliğinden desenli açık renk mobilya ile yenilenmiştir. Evin tamamında hakim aydınlık ve ferahlık hissi mutfakta en parlak halini almıştır. Yemek masasının yer aldığı bölümde ufak bir TV ünitesi de yerini alarak ev sahibi ve misafirlerine konforlu bir alan oluşturulmuştur. Narlıdere tadilat projemiz bu şekilde iki ayda başarı ile sonuçlanmıştır.

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m² yapım aşamasında fotograflari:

"Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²"- projelerinde 48 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Kuşadasi Modern Mutfak Tadilatı

Kuşadsı mutfak tadilatın da mutfak için gerekli olan tesisat alt yapı ve üst montajı yapılmış ve ayrıca çok küçük ve kullanışsız olan mutfak terasla birleştirilerek, daha kullanışlı ve şık bir alan haline getirilmştir. Devam...

Banyo Tadilat

Banyo tadilat veya banyo yenileme gibi başlı başına ayrı bir kalem ve tamamen tecrübe ve kalite ister. Çünki banyo tadilatında alt yapıda yaşayacağınız küçük bir sorun sizlere ilerde çok büyük bir proplem yaratabilir. Devam...

Gaziemir İç Mimar'dan Ev Dekorasyonu

İzmir Gaziemir iç mimar ev dekorasyonu çalışması yatak odası için göz kamaştırıcı bir alçıpan aydınlatma seçimi kullanıldı. Alçıpan yardımı ile yatağın olduğu kısımdan tavana bir bölüm çıkılarak buraya spot ışık yerleştirildi. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA