rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Ölmez Dekorasyon, işbirliği yaptığı bütün müşterilerine fiyatlandırma konusunda çeşitli paketler hazırlayarak her kesimin bütçesine hitap etmiştir.

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Burada ev sahiplerine anahtar teslim proje kapsamında, kesinlikle hiçbir eksik bırakılmaksızın tadilat ve dekorasyon işlemleri tamamlanarak anahtar teslim edildi.

Narlıdere tadilat çalışmamızda, minimal bir iç dekorasyon çalışması ile modern bir zerafet ortaya koyuldu. Ev genelinde kullanılan açık ve minimal renkler alanın tamamında genişlik ve ferahlık hissi uyandırdı. Evin girişi ile salon arasında duvar yerine modern çizgilere sahip parlak bir panel kullanıldı. Bu panelin arkasında kalan salonda aynalar ile derinlik katıldı. Tv ünitesinin yer aldığı alan baştan sona yenilenerek, büyük bir nish yardımı ile daha parlak ve zemin deseni ile uyumlu bir çerçeveye televizyon ve ses sistemi yerleştirildi.

Tavanda yine açık renkli bir asma tavan tercih edilerek spot aydınlatma kullanılmıştır. Salon genelinde duvar panellerinde aynalar kullanılmıştır. Zeminde epoksi zemin kaplama malzemesi kullanılarak çok modern, hijyenik bir alan oluşturulmuştur. Yer ve duvar zemin arasındaki uyum salonda kullanılan koltuk ve perdeler ile bütünlük kazanmıştır. Koltuklarda kullanılan gri tonlu örtüler ile perdeler arasında inanılmaz bir renk geçişi bulunmaktadır. Fon perdelerin rengi de aynı şekilde salonun tamamındaki renk uyumu ile adeta ahenk içerisinde dans etmektedir.

Yine odalarda kareler halinde duvar panelleri ve bu panellerde yine aynalar kullanılmıştır. Evin tamamında zemin ve aynalar arasında paylayan ışıklar evin tamamında aydınlık ve iç açıcı bir atmosfer oluşturdu. Evin tamamında aydınlatma spot ışıklar ile sağlanacak şekilde ayarlandı.

Çocuk odasında galaksi temalı bir oda konsepti hazırlandı. Beyazın hakim olduğu odada koyu mavi renk perdeler ve duvarlar yer aldı. Kullanılan konsolların üst kısımları yine galaksi mavisi olarak yerini aldı. Asma tavanda galaksi resmi ile oda bütünleşmiş oldu. Kullanılan galaksi temalı rustik perde odaya çok modern ve kullanışlı hava kattı.

Evin mutfağında cam önünde yer alan kısım boş bırakılarak tezgah ile ara mesafeli modern bir perde kullanılmıştır. Mutfak dolapları ise kendiliğinden desenli açık renk mobilya ile yenilenmiştir. Evin tamamında hakim aydınlık ve ferahlık hissi mutfakta en parlak halini almıştır. Yemek masasının yer aldığı bölümde ufak bir TV ünitesi de yerini alarak ev sahibi ve misafirlerine konforlu bir alan oluşturulmuştur. Narlıdere tadilat projemiz bu şekilde iki ayda başarı ile sonuçlanmıştır.

Toplam görüntüleme sayısı: 201. Bugün: 3

Tadilat fotograflari:

"Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²". Bu tadilat projelerinde 48 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat:Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Kuşadasi Modern Mutfak Tadilatı

Kuşadsı mutfak tadilatın da mutfak için gerekli olan tesisat alt yapı ve üst montajı yapılmış ve ayrıca çok küçük ve kullanışsız olan mutfak terasla birleştirilerek, daha kullanışlı ve şık bir alan haline getirilmştir. Devam...

Bayraklı Mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu

İzmir Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu üzerine yeni projesini başarı ile tamamladık. Proje kapsamında yapılan çalışmalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

Söz konusu tadilat yapılacak alan mutfak olunca ciddi bir plan yapılması gerekti.

Devam...

Bornova Manavkuyu Anahtar Teslim Tadilat

Manavkuyu tadilat - yapılan genel işlerden bahsedecek olursak; elektrik tesisatı, su ve katkalarifer tesisatı, seramik uygulamaları, alçi sıva ve boya işleri, iç kapılar ve çelik kapı, alarım sistemı, laminat parke döşeme, mutfak dolabı, hilton lavoba, portmanto Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA