rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, tadilat ve iç mekan dekorasyonlarında sınır tanımadan çalışmaya devam ediyor. Konak bölgesinde pastane tadilatı projesi ile iş ortağımızı rakiplerinden çok daha ileri bir vitrine sahip hale getirdik.

Konak tadilat çalışmasına başlarken tasarımda en çok dikkat ettiğimiz husus, mekanın gıda sektöründe hizmet veriyor olması oldu. Sağlık ve hijyen konusunda çok dikkatli olunması gereken bu alanlarda özellikle yer yüzeylerin temizliği çok önemlidir.

Mekanın tamamında yüzeyler baştan aşağıya yenilenerek duvarlar ile uyumlu desende yüzey kaplayıcılarla kaplandı.

Duvarlarda koyu gri renk boya ile mekanda sade bir duruş yakalanmaya çalışıldı. Tezgah arkasında yer alan duvarda açık taş desenli duvar kağıdı kullanılarak doğal bir görünüm elde edildi. Pastanelerin ürünlerinin en çok talep edilmesine sebep etkenlerde ev yapımı ya da anne eli değmiş gibi özelliklere yer verilmesi önemlidir. İç mekan tasarımında bu doğallığı yansıtmak adına taş desenler tamamlayıcı unsur olmuştur.

Alanda yer alan masa ve sandalyeler ahşap kenarları olan malzemelerden tercih edilmiştir. Bu ürünlerin kullanılması yine temizlenebilmesinin kolay olması ile doğru orantılıdır. Kullanılan tezgahta ürünlerin daha iyi ve şık bir ortamda sunulması için tezgah içerisine ışıklar yerleştirdik.

İç mekan aydınlatması ayaklı duvara monte led ışıklarla sağlanarak, taş duvar dekorunda sokak lambası havası katılmıştır. Tabi pastane içerisinde oturup bir şeyler yemek isteyen her müşteri için; bu ortamın konforunda, kafa dinleyici etkide çayını yudumlaması için oldukça iyi bir fikir olduğunu düşündük. Esasında mekanın tamamında kullandığımız ışıklandırma tercihlerimiz ile müşterilerin tamamını etkileyici bir atmosfer karşılasın istedik. Bu nedenle baştan sona planladığımız Konak tadilat işinde pastane dekorlarını bilindik dekorun dışına taşıyarak canlandırdık.

Konak tadilat projesinde pastanemizin dış mekan kısmında açılır kapanır ışıklı tente kullanarak mekana modern bir hava kattık.

Ölmez Dekorasyon, İzmir genelinde ve Türkiye geneli bütün projelerinde profesyonel kadrosu ile çok başarılı işlere imza atmaktadır. Bu başarının gerçek sebebi; işimize ve müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Güven çerçevesinde başladığımız her projede büyük titizlikle çalışmaktayız. Başarılarımızın en büyük kanıtı da referanslarımızdır. Şirketimiz proje portföyünü daha da genişleterek referanslarına bir yenisini daha ekleme gayretindedir. Bu gayretle beraber kaliteden asla ödün vermeden, yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile yoluna devam etmektedir. Siz de tadilat işleriniz için karar vermeden önce bizimle tanışın, bir çayımızı için ve öyle karar verin isteriz.

Toplam görüntüleme sayısı: 129. Bugün: 3

Tadilat fotograflari:

"Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı". Bu tadilat projelerinde 19 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

Konak da pastane tadilatı (360° Sanal Turu)

Yapılan Tadilat 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...

Karşıyaka Anahtar Teslim Tadilat İç Dekorasyon

Karşıyaka anahtar teslim tadilatta modern ve lüks paket tadilatın iç içe olduğu bir tadilat projesi uygulanmıştır. Bu tadilatta yapılan işlerden bahsedecek olursak; elektrik, su, katkalorifer, doğalgaz tesisatı alt yapı ve üst montajı ve dairenin genelinde proje de Devam...

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA