rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı

2019-02-25

Konak da pastane tadilatı (360° Sanal Turu)

Konak da pastane tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, tadilat ve iç mekan dekorasyonlarında sınır tanımadan çalışmaya devam ediyor. Konak bölgesinde pastane tadilatı projesi ile iş ortağımızı rakiplerinden çok daha ileri bir vitrine sahip hale getirdik.

Konak tadilat çalışmasına başlarken tasarımda en çok dikkat ettiğimiz husus, mekanın gıda sektöründe hizmet veriyor olması oldu. Sağlık ve hijyen konusunda çok dikkatli olunması gereken bu alanlarda özellikle yer yüzeylerin temizliği çok önemlidir.

Mekanın tamamında yüzeyler baştan aşağıya yenilenerek duvarlar ile uyumlu desende yüzey kaplayıcılarla kaplandı.

Duvarlarda koyu gri renk boya ile mekanda sade bir duruş yakalanmaya çalışıldı. Tezgah arkasında yer alan duvarda açık taş desenli duvar kağıdı kullanılarak doğal bir görünüm elde edildi. Pastanelerin ürünlerinin en çok talep edilmesine sebep etkenlerde ev yapımı ya da anne eli değmiş gibi özelliklere yer verilmesi önemlidir. İç mekan tasarımında bu doğallığı yansıtmak adına taş desenler tamamlayıcı unsur olmuştur.

Alanda yer alan masa ve sandalyeler ahşap kenarları olan malzemelerden tercih edilmiştir. Bu ürünlerin kullanılması yine temizlenebilmesinin kolay olması ile doğru orantılıdır. Kullanılan tezgahta ürünlerin daha iyi ve şık bir ortamda sunulması için tezgah içerisine ışıklar yerleştirdik.

İç mekan aydınlatması ayaklı duvara monte led ışıklarla sağlanarak, taş duvar dekorunda sokak lambası havası katılmıştır. Tabi pastane içerisinde oturup bir şeyler yemek isteyen her müşteri için; bu ortamın konforunda, kafa dinleyici etkide çayını yudumlaması için oldukça iyi bir fikir olduğunu düşündük. Esasında mekanın tamamında kullandığımız ışıklandırma tercihlerimiz ile müşterilerin tamamını etkileyici bir atmosfer karşılasın istedik. Bu nedenle baştan sona planladığımız Konak tadilat işinde pastane dekorlarını bilindik dekorun dışına taşıyarak canlandırdık.

Konak tadilat projesinde pastanemizin dış mekan kısmında açılır kapanır ışıklı tente kullanarak mekana modern bir hava kattık.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir genelinde ve Türkiye geneli bütün projelerinde profesyonel kadrosu ile çok başarılı işlere imza atmaktadır. Bu başarının gerçek sebebi; işimize ve müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Güven çerçevesinde başladığımız her projede büyük titizlikle çalışmaktayız. Başarılarımızın en büyük kanıtı da referanslarımızdır. Şirketimiz proje portföyünü daha da genişleterek referanslarına bir yenisini daha ekleme gayretindedir. Bu gayretle beraber kaliteden asla ödün vermeden, yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile yoluna devam etmektedir. Siz de tadilat işleriniz için karar vermeden önce bizimle tanışın, bir çayımızı için ve öyle karar verin isteriz.

Toplam görüntüleme sayısı: 2020. Bugün: 3

Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı yapım aşamasında fotograflari:

"Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı"- projelerinde 19 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Manavkuyu ev yenileme

Manavkuyu ev yenileme projesi ile İzmir’ deki bir başarılı çalışmamamızı ev sahiplerine teslim ettik. Komple ev tadilatı şeklinde aldığımız projeyi modern ve hoş bir tasarım ile hazırladık. Devam...

Bayraklı Mutfak Tadilatı Ve Salon Dekorasyonu

İzmir Bayraklı mutfak tadilatı ve salon dekorasyonu üzerine yeni projesini başarı ile tamamladık. Proje kapsamında yapılan çalışmalar şu şekilde sıralanabilmektedir: Devam...

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA