rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket)

Ölmez Dekorasyon ile yapacağınız tadilat çalışmalarımızda sizler için hazırladığımız paket programlar büyük ilgi ile karşılanmaya ve talep görmeye devam ediyor.

Ultra lüks paket dahilinde Narlıdere Daire tadilatı projesinde başarılı ile çalışmalarımızı bitirerek, daire sahiplerini hayallerindeki ev ve konforlu bir yaşam ile buluşturduk. Ultra lüks paket dahilinde sadece tadilat işleri değil, iç dekorasyon çalışmasını da üstlendiğimiz dairede yaşam alanlarını olabildiğince kaliteli kullanılacak şekilde tasarladık.

Dairenin tamamında su, elektrik ve doğalgaz tesisatları baştan sona yenilendi. Gider boruları ve tıkanıklık tespit edilen diğer noktalar tespit edildi ve yenilendi. Dairenin tamamında soft renk boya kullanılarak oldukça aydınlık bir hava yakalandı. Koridorlarda ve geçiş alanlarında daireye farklı ve hareketli bir görünüm kazandırmak için renkli ve desenli paneller kullanıldı.

Dairenin tamamında led aydınlatma kullanıldı. Yer yüzeyleri en kaliteli zemin kaplama malzemesi ile kaplanarak çok modern bir görünüm yakalandı. Yemek masanın yer aldığı bölümde özellikle kullanılan mobilyanın avangard olması sebebi ile aynı şıklığı yakalamak adına sarkıtma taşlı avize kullanıldı.

Evin banyosunda jakuzinin olduğu bölüm ahşap dekoratif malzemeler ile kaplanarak, evin genelinde kullanılan dekor rengi ile bütünlük sağlandı ve doğal bir görünüm ortaya çıkarıldı.

Narlıdere daire tadilatı yaptığımız alanda çalışma odasında verimi arttırmak amaçlı, hemen yanındaki küçük alana yorgunluklarını atabilecekleri ufak bir spor alanı oluşturuldu. Çalışma odası aynı zamanda keyifli vakit geçirebilecekleri bir düzende kuruldu.

Evin bir odası lük yer minderleri ile dekore edilerek modern bir konfora sahip olunması sağlandı. Evin salonunda avangard mobilya kullanımına uygun çizgiler ile uygulanan tasarıma, yine mobilya renklerine uygun renkler eşlik etti. Bununla beraber dekorasyonu tamamlamak amaçlı farklı tablolar evin çeşitli noktalarında kullanılarak tasarım desteklendi.

Ölmez Dekorasyon, Narlıdere daire tadilatı projelerindeki başarısı ile hayallerinizdeki ev ile sizleri buluşturmak için büyük titizlikle çalışmaya devam etmektedir. Bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.

Toplam görüntüleme sayısı: 48. Bugün: 6

Tadilat fotograflari:

"Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket)". Bu tadilat projelerinde 33 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

İzmir Narlıdere daire tadilatı (360° Sanal Turu)

İzmir Narlıdere Nergis Sk. bölgesinde Ültra Lüx pakette daire tadilatı

Yapılan Tadilat 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı... Devam...

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Ölmez Dekorasyon, İzmir ve çevresinde en güzel villa dekorasyon çalışmalarına imza atmaya devam etmekte…İzmir’de Villa tadilatı projesinde villanın Devam...

Güzelbahce Otel Tadilatı

Güzelbahce otel tadilatı Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilata ve 80₺.000 üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA