rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık

Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket)

2019-03-04

İzmir Narlıdere daire tadilatı (360° Sanal Turu)

İzmir Narlıdere Nergis Sk. bölgesinde Ültra Lüx pakette daire tadilatı

İzmir Narlıdere daire tadilatı 360° Sanal TuruYapılan Tadilat Dekorasyon 360° Sanal Turu, sag sola, yukarı aşagda kaydırarak ve işaretler tıklıyarak tur içinde gezebilirsınız.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile yapacağınız tadilat çalışmalarımızda sizler için hazırladığımız paket programlar büyük ilgi ile karşılanmaya ve talep görmeye devam ediyor.

Ultra lüks paket dahilinde Narlıdere Daire tadilatı projesinde başarılı ile çalışmalarımızı bitirerek, daire sahiplerini hayallerindeki ev ve konforlu bir yaşam ile buluşturduk. Ultra lüks paket dahilinde sadece tadilat işleri değil, iç dekorasyon çalışmasını da üstlendiğimiz dairede yaşam alanlarını olabildiğince kaliteli kullanılacak şekilde tasarladık.

Dairenin tamamında su, elektrik ve doğalgaz tesisatları baştan sona yenilendi. Gider boruları ve tıkanıklık tespit edilen diğer noktalar tespit edildi ve yenilendi. Dairenin tamamında soft renk boya kullanılarak oldukça aydınlık bir hava yakalandı. Koridorlarda ve geçiş alanlarında daireye farklı ve hareketli bir görünüm kazandırmak için renkli ve desenli paneller kullanıldı.

Dairenin tamamında led aydınlatma kullanıldı. Yer yüzeyleri en kaliteli zemin kaplama malzemesi ile kaplanarak çok modern bir görünüm yakalandı. Yemek masanın yer aldığı bölümde özellikle kullanılan mobilyanın avangard olması sebebi ile aynı şıklığı yakalamak adına sarkıtma taşlı avize kullanıldı.

Evin banyosunda jakuzinin olduğu bölüm ahşap dekoratif malzemeler ile kaplanarak, evin genelinde kullanılan dekor rengi ile bütünlük sağlandı ve doğal bir görünüm ortaya çıkarıldı.

Narlıdere daire tadilatı yaptığımız alanda çalışma odasında verimi arttırmak amaçlı, hemen yanındaki küçük alana yorgunluklarını atabilecekleri ufak bir spor alanı oluşturuldu. Çalışma odası aynı zamanda keyifli vakit geçirebilecekleri bir düzende kuruldu.

Evin bir odası lük yer minderleri ile dekore edilerek modern bir konfora sahip olunması sağlandı. Evin salonunda avangard mobilya kullanımına uygun çizgiler ile uygulanan tasarıma, yine mobilya renklerine uygun renkler eşlik etti. Bununla beraber dekorasyonu tamamlamak amaçlı farklı tablolar evin çeşitli noktalarında kullanılarak tasarım desteklendi.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, Narlıdere daire tadilatı projelerindeki başarısı ile hayallerinizdeki ev ile sizleri buluşturmak için büyük titizlikle çalışmaya devam etmektedir. Bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket) yapım aşamasında fotograflari:

"Narlıdere Daire Tadilatı(ültra lüx pakket)"- projelerinde 33 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Dikat: tadilat dekorasyon işleri yaptıran müşteri uyarı bildirisi

Anahtar teslim tadilat ve daire tadilatı işlemleri için müşterilerin genel olarak sorun yaşadıkları çok ciddi konular vardır. Özellikle bazı tadilat firmalarının yaptıkları anlaşmalarda ev sahipleri için büyük mağduriyetler yaşattığı aşikardır.

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, son dönemlerde müşterilerden gelen şikayetleri değerlendirmeye alarak piyasada ortaya çıkan güven sorununu araştırdı. Tadilat ve dekorasyon firması olarak müşterilerimizin genel anlamda yaşadığı sorunları bir çerçevede toparladık ve aslında birçoğunda ortak sorunlar yaşandığını gördük.

İşte karşımıza çıkan en ciddi sorunlar silsilesi: Devam Oku

Keşif Yaptırmak İstiyorum

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Çiğli de 1+1 Dairenin Komple Tadilat

Bu tadilatımız 1+1 Çiğli Komple tadilat'ı kapasamaktadır. Komple tadilatta yaptığımız kalemlerden bahsedecek olursak: Elektrik tesisatları alt yapı ve üst montaj, su ve katkalerifer tesisatları ve üst montaj, komple banyo yenileme seramikler ve vitrifiye Devam...

İzmir de Narlıderede Ev Tadilatı

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, başarılı projelerine bir yenisini daha ekledi. Narlıdere ev tadilatı projesi ile çalışmalarındaki özen ve kaliteyi bir kez daha ortaya koyan şirketimiz, ev sahiplerine tamamen yenilenmiş bir ev teslim etmiştir. Devam...

Aliağa Ev Tadilat Projesi

Aliağa tadilat konusunda bir başarıya daha imza atan Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, komple ev tadilatlarında sizler için modern bir dünyanın kapısını aralıyor. Aliağa tadilat çalışmaları üzerine son projesinde de muhteşem bir tadilat ile evi baştan sona değiştirmi Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA