rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş

tadilat

Profesyonel İç Mimari Tasarım & Dekorasyon
Ve Kaliteli Tadilat İşleri

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

Ölmez Dekorasyon, İzmir ve çevresinde en güzel villa dekorasyon çalışmalarına imza atmaya devam etmekte…

İzmir’de Villa tadilatı projesinde villanın tamamında iç dekorasyon çalışmasını da tamamlayarak ev sahiplerine teslimi gerçekleştirildi.

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı.

Villaya ait 1. Katta su, elektrik tesisatları baştan sona yenilendi. Giriş kısmından salona doğru ilerleyen alanda derinlik arttırmak amaçlı aynalı dekorlar kullanıldı. Her katta sadeliği korumak amaçlı duvarlar açık renk boya ile boyandı. Ancak bu sadeliğe hareket katacak, duvar çerçeve dekorları kullanıldı.

Villanın genelinde gül kurusu ve mor tonlarında renkler kullanılarak dekorasyonda sıcak bir ortam oluşturuldu. Özellikle koltuklar ve perdeler arasındaki uyum spor, şık ve modern bir çizgide göz kamaştırdı.

Villa tadilatında, villanın en gösterişli alanlarından birisi olan merdivenleri ise mermerleri açık tonda korkulukları ise ferforje desen ile tasarlandı. Salon ile bir bütünlük içerisinde yer alması sağlandı.

Yer yüzeylerde temizliğinin kolay olması ve çok modern bir şıklığa sahip olması sebebi ile epoksi zemin kaplama malzemesi kullanıldı. Şeffaf üzerine minimal çizgiler yer alan yüzey kaplama deseni villa ile bütünlük içerisinde villaya ayrı bir hava kattı.

Mekanda aydınlatma olarak salon kısmında büyük renkli avizeler ile spor şık tarz ortaya konuldu. Yatak odasında yatak yanlarında kullanılan avizelerde taşlı modeller kullanılarak özelleştirilmiş alanlar oluşturuldu.

Villada yemek odası ve salon kısmında iki ayrı televizyon ünitesi yer aldı. İç mekan dekorasyon çalışmamızda ev sahipleri ve misafirlerinin konforlarından yana, olabildiğince en üst düzeyde olacak bir tasarım ortaya koyduk. Özellikle salonda yer alan pencereye doğru ufak bir merdiven çıkışı ile çok farklı bir çalışma ortaya koyduk.

Siz de İzmir villa tadilatı düşüncenizi Ölmez Dekorasyon ile geliştirerek, çok başarılı bir çalışma sonucu hayalinizdeki tasarımlarla uzun yıllar boyunca keyif içerisinde yaşayabilirsiniz.

Toplam görüntüleme sayısı: 737. Bugün: 17

Tadilat fotograflari:

"İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu". Bu tadilat projelerinde 34 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.

İzmir Narlıbahçe bölgesinde 2 katlı villa tadilatı iç dekorasyonu:Tadilat
Kataloglar
Tadilat Sözleşme

Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır.
Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun.
Teşekkürederiz!

Benzer Tadilat Ppojeminiz:

Karşıyaka Anahtar Teslim Tadilat İç Dekorasyon

Karşıyaka anahtar teslim tadilatta modern ve lüks paket tadilatın iç içe olduğu bir tadilat projesi uygulanmıştır. Bu tadilatta yapılan işlerden bahsedecek olursak; elektrik, su, katkalorifer, doğalgaz tesisatı alt yapı ve üst montajı ve dairenin genelinde proje de Devam...

Konak Bölgesinde Pastane Tadilatı

Ölmez Dekorasyon, tadilat ve iç mekan dekorasyonlarında sınır tanımadan çalışmaya devam ediyor. Konak bölgesinde pastane tadilatı projesi ile iş ortağımızı rakiplerinden çok daha ileri bir vitrine sahip hale getirdik. Devam...

Buca Diş Hastane Tadilatı

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA