rusça dil
Hoşgeldınız Ziyaretçi Giriş
tadilat

Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık
Tasarım - Tadilat - Dekorasyon - Mobiya

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu

2019-08-22

İzmir Narlıbahçe bölgesinde 2 katlı villa tadilatı iç dekorasyonu:


Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık, İzmir ve çevresinde en güzel villa dekorasyon çalışmalarına imza atmaya devam etmekte…

İzmir’de Villa tadilatı projesinde villanın tamamında iç dekorasyon çalışmasını da tamamlayarak ev sahiplerine teslimi gerçekleştirildi.

Villa tadilatı çalışmasına, öncelikle 2 katta da kullanım alanlarının en ekonomik şekilde kullanılacağı ve modern şık bir çizgide bir iç dekorasyon tasarım taslağı hazırlamak ile başlandı.

Villaya ait 1. Katta su, elektrik tesisatları baştan sona yenilendi. Giriş kısmından salona doğru ilerleyen alanda derinlik arttırmak amaçlı aynalı dekorlar kullanıldı. Her katta sadeliği korumak amaçlı duvarlar açık renk boya ile boyandı. Ancak bu sadeliğe hareket katacak, duvar çerçeve dekorları kullanıldı.

Villanın genelinde gül kurusu ve mor tonlarında renkler kullanılarak dekorasyonda sıcak bir ortam oluşturuldu. Özellikle koltuklar ve perdeler arasındaki uyum spor, şık ve modern bir çizgide göz kamaştırdı.

Villa tadilatında, villanın en gösterişli alanlarından birisi olan merdivenleri ise mermerleri açık tonda korkulukları ise ferforje desen ile tasarlandı. Salon ile bir bütünlük içerisinde yer alması sağlandı.

Yer yüzeylerde temizliğinin kolay olması ve çok modern bir şıklığa sahip olması sebebi ile epoksi zemin kaplama malzemesi kullanıldı. Şeffaf üzerine minimal çizgiler yer alan yüzey kaplama deseni villa ile bütünlük içerisinde villaya ayrı bir hava kattı.

Mekanda aydınlatma olarak salon kısmında büyük renkli avizeler ile spor şık tarz ortaya konuldu. Yatak odasında yatak yanlarında kullanılan avizelerde taşlı modeller kullanılarak özelleştirilmiş alanlar oluşturuldu.

Villada yemek odası ve salon kısmında iki ayrı televizyon ünitesi yer aldı. İç mekan dekorasyon çalışmamızda ev sahipleri ve misafirlerinin konforlarından yana, olabildiğince en üst düzeyde olacak bir tasarım ortaya koyduk. Özellikle salonda yer alan pencereye doğru ufak bir merdiven çıkışı ile çok farklı bir çalışma ortaya koyduk.

Siz de İzmir villa tadilatı düşüncenizi Ölmez Dekorasyon & İç Mimarlık ile geliştirerek, çok başarılı bir çalışma sonucu hayalinizdeki tasarımlarla uzun yıllar boyunca keyif içerisinde yaşayabilirsiniz.

Toplam görüntüleme sayısı: 1. Bugün: 1

İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu yapım aşamasında fotograflari:

"İzmirde Villa Tadilatı İç Dekorasyonu"- projelerinde 34 tane fotograflar var. Tüm fotograf görmek için Lütfen Giriş veya Üye kayıt yaptınız.


Ücretsız Keşif

Uzmanımız en yakın zamanla sizinle irtibata geçecek. Ölçüm ve tadilat işleri fiyatlandırma. Sizin için uygun bir zaman ayarlayacaktır. Ücretsız Keşif için Lütfen düğmeye basın ve form doldurun. Teşekkürederiz!

İZMİRin her yerinde: Aliağa, Alsancak, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova,Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak tadilat, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla ve İzmir dişanda Kuşadasi v.s. anahtar teslim tadilat dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti vermekteyiz.

Benzer Tasarım & Uygulama veya Tadilat & Dekorasyon Projelerimiz:

Narlıdere Ültra Lüx Tadilat 180m²

Narlıdere tadilat alanında en kapsamlı son projemizde ultra lüks tadilat paketi kullanılmıştır. Ultra lüks tadilat paketi de bu paketler içerisinde en kapsamlı içeriğe sahip olan tadilat çeşidimizdir. Devam...

Gaziemir Sarnıç Modern Tadilat

Gaziemir Sarnıç Tadilat(Modern paket) bu dairenın yapılan işlerin genelinden bahsedecek olursak ; elektrik, su, katkalorifer tesisatı altyapı ve üst montajı alçi sıva ve boya uygulamaları, seramik, şap, duvar örme, kırım yıkım işleri, mutfak dolabı, iç kapılar çeli Devam...

Buca Diş Hastane Tadilatı

Buca Diş Hastanesi’nde yaptığımız tadilatta; her katta ayrı çalışma yürütüldü. Mekânın genişliği ve kullanım alanlarına uygun şekilde en başarılı çalışma ortaya konuldu. Devam...


Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon projelerinde
3D TASARIM VE İNCE TEMİZLİK HEDİYE KAZANACAKSINIZ!
Onemli bilgi: İnce Temizlik sadece komple tadilatta ve 80.000₺ üzerinde dekorasyonda faydalanmaktadır.


ARA